Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marcio

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marcio

 1. Czyli to po prostu są monety? Nie żebym osobiście miał coś przeciwko, ale czy takie ich wykorzystanie jest zgodne z prawem?
 2. Dzisiaj dotarł i zastanawiam się: sprzedać czy zostawić? 7002-7001 MOD
 3. Tak Jest to Tissot V8 (ivory), ale ze zmienionym paskiem - kwarc
 4. Na oponie. Gotowy do wyjazdu na wakacje.
 5. marcio

  Wybór pióra.

  Potwierdzam, że Rotringi to bardzo solidnie wykonane pióra. Przez to są raczej cięższe od np Watermanów, ale nie sprawiają wrażenia wydmuszek. Co do pisania lewą ręką - ktoś wyżej zaznaczył, że dobrze nadają się do tego piszące cienko stalówki F i EF. Ja dodam, że stalówki japońskie piszą zazwyczaj węższą linią niż ich europejskie odpowiedniki (np. M pisze jak F, a F jak EF). Jeśli chodzi o Rotringa to mogę coś zaproponować - dla forumowiczów wymyślę jakiś rabat.
 6. marcio

  Wybór pióra.

  Gdyby ktos miał ochotę na zakup ciekawego pióra, to wystawiłem kilka rOtringow na allegro - zostały jeszcze Initial i ArtPen. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1139733 Edit: Aukcje się skończyły, ale zainteresowanie jest spore więc proszę o pytania na maila, gdyby ktoś miał ochotę na jakieś produkty rotringa w niższych cenach niż oferują polskie sklepy.
 7. Moze nie zostane wygwizdany ; ) Niestety kwarc, ale duzo lepiej pasuje do mojej duzej lapy niz mechaniczny szkieletor swatch'a (mial tylko 37 mm).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.