Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

easyrider

Użytkownik
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by easyrider

 1. http://allegro.pl/slava-27-jewels-automatic-i6778264162.html
 2. Kupię Slavę chorągiewkę. Najchętniej w stanie NOS.
 3. Witam kolegów gdyby ktoś z Was miał na sprzedanie taką Slawę jak kolega dopeman lub jej nowy właściciel rozmyśliłby się chętnie kupię.
 4. Witam Posiadam taki oto zegarek. Problem polega na tym, że podczas nakręcania teoretycznie wszystko jest normalnie po za brakiem "klikania". Mechanizm zaczyna pracować jednak po wyciągnięciu koronki sprężyna zostaje zwolniona i następuje jej automatyczne "rozkręcenie". Co może być powodem tej usterki oraz czy może być ona droga w naprawie? Drugie pytanie brzmi jakiego dobrego zegarmistrza polecacie w 3mieście? Z góry dzięki za pomoc.
 5. Sprzedam lub zamienię taką Rakietę. Zegarek sprawny w 100%. Tarcza, wskazówki oraz szkło w stanie bardzo dobrym. Cena 60 zł
 6. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/129520-rakieta-zim/?p=1719064
 7. Witam Chciałbym odświeżyć temat. Jestem bardzo ciekawy jak sprawuje się Amfibia autora tego tematu?
 8. Poszukuję sprawnej automatycznej Amfibii w cenie do 100zł.
 9. Panowie gdzie szukać takich starszych modeli stalowych zegarków jak te ze zdjęć powyżej? Nie koniecznie Casio.
 10. Kupię Amfibię lub Komandirskie w rozsądnej cenie.
 11. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zapraszam do rozmowy na PW możliwa zamiana. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/81924-slava/
 12. Posiada ktoś z Was podobny model, ale mechaniczny? My link Krzysztofie, jaka byłaby cena tej elektromechanicznej, którą posiadasz?
 13. Chętnie klasyczną (okrągłą) z automatycznym naciągiem jednak rozważę wszystkie propozycje. Jeśli chodzi o ministry nigdy nie miałem tego modelu na ręku nie wiem czy nie byłaby dla mnie zbyt duża. Istotny jest dla mnie dobry a nawet bardzo dobry stan techniczny oraz wizualny. Propozycje przesyłajcie na PW.
 14. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/78073-wostok-amfibia/
 15. widzieliście http://allegro.pl/boctok-komandirskie-skorzane-etui-bialy-kruk-nos-i2481760019.html
 16. niech kolega wahin sobie zobaczy, jeśli ma wątpliwości, co do fabrycznego montażu tarcz Komandirów w Amfibiach :-) http://www.meranom.com/amphibian-classic-vostok-watches-46/420-52
 17. 193 http://img528.imageshack.us/img528/8164/x041.jpg
 18. Witam Was Chciałem odświeżyć ten temat i jednocześnie dowiedzieć się jak się ma Amfibia Łukasza? Czy technicznie wszystko w porządku oraz jak wygląda tarcza wersji Latin? Nie wiem czy Łukasz bywa jeszcze na forum? Natomiast, jeśli chodzi o moje doświadczenia z tarczami w nowszych Amfibiach to faktycznie kiedyś kupiłem wersję Latin, która po 1 okresie letnim zmieniła kolor na fioletowy. W tym momencie przestała mi się podobać i kupiłem nową tarczę z nurkiem na niebieskim tle. Jednak nie był to jasny matowy kolor a dość ciemny błękit/morski metalic. W tej wersji nosiłem zegarek kolejny rok i tarcza nie wyblakła.
 19. zobaczcie to http://allegro.pl/show_item.php?item=2204683789 byłem w szoku!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.