Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kielas

Stowarzyszenie
 • Content Count

  763
 • Joined

Everything posted by kielas

 1. renqien - uwielbiam takich "szczególarzy" Film ma charakter edukacyjny (pokazanie samego procesu serwisu). Natomiast włos jest efektem pracy ekipy filmowej, a nie serwisu.
 2. Bartek - a Ty myślisz, że Patek maczał w tym palce? Bo ja jestem niemal pewny, że nie. Facet kupuje zegarki, jest znany i inni o tym piszą. Ale żadnej marki bym w to nie mieszał.
 3. Czy są to jakieś konkretne rodzaje zdjęć? Np. te w galerii, zdjęcia "wiodące" albo miniaturki na liście aktualności? Czy może chodzi o losowe foty?
 4. To chyba efekt świątecznego przejedzenia :-) Dzięki za zwrócenie uwagi :-)
 5. Władek, a czytałeś kiedyś swoje opracowanie? Bo ja wiem, że łatwiej próbować zawracać Wisłę kijem i czepiać się określeń, które weszły do języka potocznego, ale czasem warto zwrócić uwagę na błędy ortograficzne i stylistyczne u siebie. A poza tym to wątek o zwycięzcach konkursu, a nie o Waszych żalach. I dziwi mnie to, że administratorzy tolerują taki offtop.
 6. Ja ze swej strony dziękuję wszystkim za udział w naszym konkursie. Przyjemnie czytało się Wasze teksty!
 7. Wygląd wyglądem, ale warto docenić to, że Polpora nieźle się napracowała nad tarczą (nie idąc przy tym na łatwiznę i kompromisy).
 8. Jak ja uwielbiam takie komentarze w stylu: gdzieś widziałem, gdzieś czytałem, ale dowalę. Nie mam nic przeciwko krytyce, ale jeśli jest konstruktywna. Wiem, że każdemu zdarzają się błędy - nam w kilku tysiącach opublikowanych tekstów też się trafiły. Ale uogólnianie i pisanie o ctrl-c ctrl-v mnie wyjątkowo irytuje. Proponuję, żebyś wskazał jeden napisany w ciągu ostatnich 5 lat artykuł, który został przekopiowany z materiału prasowego. Kolejna sprawa dot. "żółtych żyraf". W jednym z tekstów pisałem, że PRACOWNICY (!) nazywają tak roboty obsługujące magazyn. Na koniec zachęcam Cię do wzięcia udziału w naszym urodzinowym konkursie i napisania recenzji ulubionego zegarka. Z chęcią ją przeczytam.
 9. :) Też gdzieś kiedyś o tym czytałem. Choć z drugiej strony jak mając słabość do zegarków można gwoździem jechać po deklu...
 10. Mariusz - żebym dobrze Cię zrozumiał: jak Chanel wsadza do swoich zegarków mechanizm Romaina Gauthiera (a wkrótce może i F.P.Journe'a), to jest OK, ale jak robi to Czapek, to nie jest OK?
 11. Mariusz - nie zgadzam się z Tobą w kontekście mechanizmów in-house, które definiują "autentycznych producentów zegarków". Dożyliśmy czasów, gdzie dużo zależy od zasobności portfela. Przykłady? Chanel posiada udziały w Kenissi i F.P.Journe, Louis Vuitton kupił producenta mechanizmów La Fabrique du Temps, a Montblanc ma Minervę.
 12. Kolejny raz dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. Staramy się i mam nadzieję, że do końca roku pojawi się kilka niespodzianek :-)
 13. Bardzo Wam wszystkim w imieniu zespołu dziękuję!
 14. Mariusz... Na Twoim miejscu - skoro kilka osób mówi Ci, że rozumie zamysł Łukasza - wyluzowałbym nieco i się zastanowił. Bo może to z Twoim pojmowaniem świata coś jest nie tak. Z mojej strony EOD.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.