Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Calisia1

Użytkownik
 • Content Count

  465
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Calisia1

 1. Dzieki za info... Coż, 007 zatem trafi na Sławkowską..
 2. Jesli mozesz dowiedz sie, proszę jakie sa aktualnie ceny czyszczenia i smarowania mechanizmow 7s26 (007) i 6r15 ( Sumo)
 3. Moze Cie to zdziwi ale dwa lata temu zrobili mi...GRATIS.. poprawiali robotę w 007 po jednym z zegarmistrzów. Czyścili poklejony włos,równali wskazowki i ustawiali dokładność chodu. Zapytałem ile u nich czyszczenie i smarowanie mechanizmu 7s. Z tego co pamietam to ok.140 pln.
 4. Niestety nie pamietam pod ktorym nr-em jest zaklad, ale znajdziesz na pewno..
 5. Sławkowska Kolego...tylko. Bylem tam ze swoim 007 poprawiać robote po jednym z Krakowskich Zegarmistrzow... W 15 min bylo gotowe.... Nie dlugo idę z Sumo.
 6. No Kolego... Twoja recenzja oraz zdjęcia powtórnie rozbudziły we mnie chęć zakupu Amfy... Porządna robota !
 7. Calisia1

  Seiko SBDC025 Monster

  Dzięki Jash, właśnie się rozglądam za jakimś porządnym diverkiem..mega ciśnienia nie mam, ale patrzę na różne marki...
 8. Calisia1

  Seiko SBDC025 Monster

  Przyłączam się do gratulacji... mechanizm rewela...lupka zbędna.. Czy pomarańczka w tym wydaniu istnieje, czy tylko czarny?
 9. Może i mnie by się udało po długiej przerwie spotkać z zegarkową Bracią.. , choć na krótko. Było by mi bardzo miło..
 10. Calisia1

  Perfumy

  Dzięki.. Sprawdze typy przez Was podane. Najwyzej zaryzykuje i kupie ,, aktualne" Pour Homme..
 11. Calisia1

  Perfumy

  Panowie mam pytanko... Poszukuje zapachu bardzo podobnego do Kenzo PH. Chodzi mi o ,,stary" zapach Kenzo z lat 90-tych, w zielonym flakonie ( z liściem). Kilka lat temu ten zapach poddany został ,,ulepszeniu". Niestety to nie jest to, co było... Co radzicie? A może jest identyczny zapach lub bardzo podobny o którym nie wiem , a Wy-degustatorzy jesteście bardziej ,,oblatani" w tym temacie?..
 12. Calisia1

  Perfumy

  Jakubos, czyzby ,,zapachy " zaczęły dominować nad zegarkami.. Dawno Cię nie bylo na podst...
 13. Ot co.! ...będziesz miał zegarek ,,zrobiony" dla Ciebie...
 14. nicon, sory, cały czas myślałem o Marine Original która jest na Unitasie... http://zegarkiclub.pl/forum/topic/80806-stowa-marine-original/ A , właśnie, chyba Kolega Mirosuaw ma podobny rozmiar nadgarstka do Twojego i ma Marine Original Arabkę , i chyba mu dobrze z nią jest Zresztą, podobnie jak Mirosuaw, radzę wziąć Marine na Unitasie..będziesz zadowolony
 15. Jeśli ma to być zegar nie tylko do garniaka, to bierz Marine Arabkę... Są koledzy na forum którzy mają podobny nadg. do twojego i mają właśnie ten zegarek... Z tego co pamiętam, nie jest za duża.... Aaaa, Antea to eta 2824- automat, Marina też eta ( Unitas), ale manualny... Ja płaciłem od razu całość, co do paska, jeśli wezmiesz Crocko, każą Ci podać dokładny rozmiar nadgarstka i dotną dokładnie, aby nie było dużo naddatku...
 16. Piotr, nie wiem jak to zrobiłeś, ale GRATULUJE !!! ))
 17. Co było z tą wisienką? Okazalo sie że następnym razem wchodząc do knajpy to my ustalimy z ,,obsługą" sposób rozliczenia, a nie przyjmiemy to co oni narzucą.. nie ważne... Najważniejsze że rozeszlismy sie w nie najgorszych humorach. ))
 18. Zabawa była rzeczywiści przednia, a przysłowiowa ,,wisienka z tortu" została na koniec ))))
 19. Paweł, szliśmy Grodzką, oglądamy sie i Was już nie było... Dorian , Tik Tak i Paweł zniknęli, więc cóż było robić , poszliśmy dalej.....
 20. He, łeb mi pęka... Dzięki wszystkim za spotkanie, jak zawsze było fajnie Was zobaczyć. Co prawda z rozmową było nie najlepiej, bo pani na skrzypcach przeginała, no ale myślę że następnym razem powrocimy do ,,Warsztatu". Piotr, grzanka w końcu zniknęła.... Jak opchniesz szkieletora daj znać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.