Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stig

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Panowie wiecie może gdzie kupić bransoletę jubilee do suba? Ze względu na nietypowe dziurki na teleskop ciężko coś podpasować
 2. Panowie, czy ktoś z Was ma 356 i mógłby coś więcej powiedzieć na temat codziennego użytkowania tegoż? Najbardziej chodzi mi o to czy mechanizm nadaje się do codziennego noszenia i jak wyglądają ewentualne naprawy.
 3. Kupiłbym Risemana, ale obawiam się, że ogniwo słoneczne/sensory/bateria po tylu latach będą w końcu do wymiany i nie znajdę części zamiennych. Co myślicie panowie?
 4. Jak dla mnie to te zegarki się niczym nie różnią. Za to nowy mechanizm, więc może chociaż ten nie będzie się wyrabiał i rotor nie będzie tarł o mechanizm 👍
 5. Takie pytanie dla fanów: w jaki sposób przekonacie społeczeństwo, że macie najnowszego, najgorętszego Roliego (na którego czekaliście tylko 3 lata), jeżeli wygląda tak samo jak poprzedni?
 6. Jaki rozmiar zagiętych teleskopów trzeba mieć żeby podpasowały pod Tisellka? Marine Diver
 7. Potwierdzam informacje na temat dokładności tego mechanizmu - od trzech tygodni zrobił 16 sekund.
 8. To sprzedają za 1300 A jeśli chodzi o wady to no cóż, zawsze można odesłać. Akurat Mr Oh jest bardzo w porządku w tych kwestiach (tak czytałem na forach, bo do mnie przyszedł zdrowy egzemplarz ;D) Moim zdaniem lepiej kupić nówkę, ale to już każdy sobie oceni na co budżet pozwala.
 9. Można tam, wtedy jest trochę drożej ale szybciej. Vat jest w cenie. Trzeba doliczyć za wysyłkę. Można na www.tisellkr.com wtedy wysyłany jest z Japonii. Wtedy płacisz cło i vat. Wysyłka za free. Można napisać maila do samego szefa na oshyare33@naver.com, prosi Cię o adres paypal i dostajesz fakturę. Wysyłka z Japonii. Ja tak zrobiłem i wyszło mnie ok. 1160 razem z przewalutowaniem PP i opłatami w Polsce. W końcu można też kupić używkę w Polsce, ale nie polecam, bo zdecydowanej większości się wydaje, że po roku noszenia zegarka jest on nadal wart 900-1000zł. Na WUS używki 9/10 chodzą po 200 usd. Ponadto te zegarki są z każdą partią lepsze i IMO nie ma sensu dawać 900zł za stary model np. z zieloną lumą.
 10. Ile mniej-więcej trzeba czekać na zegarek kupiony w Korei?
 11. Z jakiej strony zamawialiście swoje Tiselle? Ta cafe24 wygląda dosyć wątpliwie jeśli chodzi o bezpieczeństwo
 12. Panowie jakby ktoś z Was szukał rynku zbytu dla czarnego MD to jest tutaj. Znaczy się bym wziął bym
 13. Wklejać wszystkich, tych mniej lub bardziej znanych. Najwyżej się tych mniej podpisze i wyjaśni.
 14. Bardzo fajny, wygląd divera i przyzwoite 100m za 175zł. Jest dostępny, mod edit
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.