Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wlad2

Użytkownik
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. fajna sprawa.. i jako jedyna elektronika [chyba ] ma w uszach 20mm. super kolekcja ,tylko trzeba uważać z bateryjkami...nie ma nic gorszego jak wyładowana bateria.. po jakimś czasie zepsuje i wyświetlacz i układ elektroniczny.
 2. SUPER ... Elob 500 gratuluję olbrzymiej wiedzy , ja mam 2 sztuki podstawowego i i po przeczytaniu tego forum stwierdziłem że jeden jest chyba składakiem .
 3. Dzięki za ciekawe jak zawsze opracowanie. Szkoda że mało kolegów je zbiera a temat jest ciekawy , ceny przystępne , ale trudny do opanowania ze względy na ilość modeli , wzorów i jakości wykonania. Dużo tych zegarków w epoce Montan i podobnych japońców , lądowała na smietniku , bo obciachem było nosić taki buksiak. Nawet koledzy z wschodnich forów piszą ż łatwiej je dostać na ebayu iż na rodzimych giełdach.
 4. Witam , też mam jeden Władymiriec , był montowany w radioodbiorniku i sprzęcie technicznym... ma funkcję załączania i wyłączania , oraz bardzo długi czas chodu ok. 30 dni.
 5. Witam , kupię bransoletę cccp , ale 20 mm w uszach.
 6. piękny zbiorek można zazdrościć. ja na naprawach się nie znam , a szkoda bo w większości nabytków coś szwankowało. Te Litium to taka ciekawostka na litowej baterii , trudne do zdobycia . i trzeba wiedzieć jak je uruchomić. a ta hiszpańska to chyba unikat.
 7. Różne marki a werk praktycznie taki sam...dużo się dubluje.. no ale te tak mają.
 8. tak . trudny materiał do obróbki , ale w wojsku było dużo wolnego czasu.
 9. Witam, tak dlatego ja mam tylko na mechanizmach 3050 i 3055 i to podstawowe . tych i innych odmian tarcz i mechanizmów jest bardzo dużo że się trudno rozeznać... zresztą jak w innych zegarkach
 10. dla odświerzenia... bardzo fajne , ale trudne do kolekcjonowania.....przeważnie w kiepskim stanie , niesprawne....i mało ofert. wynika to z ich kiepskiej jakości. chociaż bywają wyjątki. np. poliot na bateryjce chodził 4 lata.
 11. były sprzedawane jako " kuchenne"... do kuchni się nadaje.
 12. witam... jankazas jak zawsze wymiata.
 13. witam. ZIM składał elektroniki od samego początku , a elektronika chronometr ma w uszach 20mm .
 14. żeby odświerzyć temat....nie zbieram , ale się samo uzbierało. Elektroniki , temat zupełnie pomijany , a sa fajne i dosyć trudne do zdobycia. A jest ich sporo , samych radzieckich pewnie 30 odmian. O integralu nie wspomnę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.