Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wlad2

Użytkownik
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący
 1. Nooo kolego Enkil... super... wyrazy uznania, za rzeczowy rys historyczny , oraz dokumentacje foto. Wspaniała sprawa dla kolegów kolekcjonerów. Awrm były składane także w / i tylko oprócz zsrr / w czechosłowacji z opisem w języku czeskim , w innych nie widziałem . W Polsce używano ich praktycznie w kazdym sprzęcie, od samolotów , czołgów , przez radiostacje, syst. alarmowe , wozy dowodzenia, bojowe , kuchniach itd , itp. Jakość jak się trafi. największy mankament to pękające sprężyny i balanse. Ale ogólnie super , niektóre potrafią na jednym nakręceniu chodzić 10 i więcej dni , i to dokładnie.
 2. trudno zbierać tematycznie radzieckie zegary i zegarki . Tyle odmian i i wariacji w jednym temacie że trudno rozeznać. Zbieram tylko wojskowe i stare elektroniki ,miejsca brakuje a kompletu nie ma.
 3. witam , kupię dwie ładne radzieckie bransolety 20 mm w uszach ,najlepiej od elektroników.
 4. witam , kupię dwie ładne radzieckie bransolety 20 mm w uszach ,najlepiej od elektroników.
 5. Jankazas wymiata... w trosce o zdrowie już nawet nie zaglądam....
 6. zegarek z fotokarabinu był zamontowany na Łunie ?... Zim lub wostok , tylko kto to nakręcał.
 7. piękne stany , zwłaszcza poliot ,potrafi na jednej baterii chodzić ponad 3 lata inne tak do roku.
 8. Witam , kupię poliota budzik , żmijka , info na priw. stan b. dobry
 9. ja już tego nie oglądam... nerwowy się robię... gratulacje...
 10. witam , czy ktoś może wie lub ma na sprzedaż gdzie można kupić taką mołnie ?? w sklepach w Rosji są popularne i w sprzedaży po ok. 20000 r. u nas przejrzałem oferty i tylko mołnie pasówki , nowe i stare a tego niet.
 11. Widzę że kolekcje się rozwijają... patrzę i zazdroszczę...no niestety na rynku posucha...i trudno coś dokupić , a o tych naklejkach to gdzieś pisali , chyba na rosyjskim forum że to radosna twórczość kolegów z Ukrainy...pokazała się na forach jakieś 8 - 10 lat temu. poszukuję właśnie podstawki z napisem mołnija.
 12. a co tam można naprawić ??? jednego zrobiłem wymieniając kwarc / wyświetlał losowo cyfry/ oraz podlutowywując styki przycisków ,a mam jeszcze dwa i reanimacja nie działa...
 13. a to takie zapomniane...agat też miał wersje kuchenną...
 14. kiedyś już pokazywałem..., ciekawe jak to wyglądało w całości ???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.