Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wlad2

Użytkownik
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Początkujący
 1. piękny zbiorek można zazdrościć. ja na naprawach się nie znam , a szkoda bo w większości nabytków coś szwankowało. Te Litium to taka ciekawostka na litowej baterii , trudne do zdobycia . i trzeba wiedzieć jak je uruchomić. a ta hiszpańska to chyba unikat.
 2. Różne marki a werk praktycznie taki sam...dużo się dubluje.. no ale te tak mają.
 3. tak . trudny materiał do obróbki , ale w wojsku było dużo wolnego czasu.
 4. Witam, tak dlatego ja mam tylko na mechanizmach 3050 i 3055 i to podstawowe . tych i innych odmian tarcz i mechanizmów jest bardzo dużo że się trudno rozeznać... zresztą jak w innych zegarkach
 5. dla odświerzenia... bardzo fajne , ale trudne do kolekcjonowania.....przeważnie w kiepskim stanie , niesprawne....i mało ofert. wynika to z ich kiepskiej jakości. chociaż bywają wyjątki. np. poliot na bateryjce chodził 4 lata.
 6. były sprzedawane jako " kuchenne"... do kuchni się nadaje.
 7. witam... jankazas jak zawsze wymiata.
 8. witam. ZIM składał elektroniki od samego początku , a elektronika chronometr ma w uszach 20mm .
 9. żeby odświerzyć temat....nie zbieram , ale się samo uzbierało. Elektroniki , temat zupełnie pomijany , a sa fajne i dosyć trudne do zdobycia. A jest ich sporo , samych radzieckich pewnie 30 odmian. O integralu nie wspomnę.
 10. Nooo kolego Enkil... super... wyrazy uznania, za rzeczowy rys historyczny , oraz dokumentacje foto. Wspaniała sprawa dla kolegów kolekcjonerów. Awrm były składane także w / i tylko oprócz zsrr / w czechosłowacji z opisem w języku czeskim , w innych nie widziałem . W Polsce używano ich praktycznie w kazdym sprzęcie, od samolotów , czołgów , przez radiostacje, syst. alarmowe , wozy dowodzenia, bojowe , kuchniach itd , itp. Jakość jak się trafi. największy mankament to pękające sprężyny i balanse. Ale ogólnie super , niektóre potrafią na jednym nakręceniu chodzić 10 i więcej dni , i to dokładnie.
 11. trudno zbierać tematycznie radzieckie zegary i zegarki . Tyle odmian i i wariacji w jednym temacie że trudno rozeznać. Zbieram tylko wojskowe i stare elektroniki ,miejsca brakuje a kompletu nie ma.
 12. witam , kupię dwie ładne radzieckie bransolety 20 mm w uszach ,najlepiej od elektroników.
 13. witam , kupię dwie ładne radzieckie bransolety 20 mm w uszach ,najlepiej od elektroników.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.