Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wlad2

Użytkownik
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wlad2

 1. Różne marki a werk praktycznie taki sam...dużo się dubluje.. no ale te tak mają.
 2. tak . trudny materiał do obróbki , ale w wojsku było dużo wolnego czasu.
 3. Witam, tak dlatego ja mam tylko na mechanizmach 3050 i 3055 i to podstawowe . tych i innych odmian tarcz i mechanizmów jest bardzo dużo że się trudno rozeznać... zresztą jak w innych zegarkach
 4. dla odświerzenia... bardzo fajne , ale trudne do kolekcjonowania.....przeważnie w kiepskim stanie , niesprawne....i mało ofert. wynika to z ich kiepskiej jakości. chociaż bywają wyjątki. np. poliot na bateryjce chodził 4 lata.
 5. były sprzedawane jako " kuchenne"... do kuchni się nadaje.
 6. witam... jankazas jak zawsze wymiata.
 7. witam. ZIM składał elektroniki od samego początku , a elektronika chronometr ma w uszach 20mm .
 8. żeby odświerzyć temat....nie zbieram , ale się samo uzbierało. Elektroniki , temat zupełnie pomijany , a sa fajne i dosyć trudne do zdobycia. A jest ich sporo , samych radzieckich pewnie 30 odmian. O integralu nie wspomnę.
 9. Nooo kolego Enkil... super... wyrazy uznania, za rzeczowy rys historyczny , oraz dokumentacje foto. Wspaniała sprawa dla kolegów kolekcjonerów. Awrm były składane także w / i tylko oprócz zsrr / w czechosłowacji z opisem w języku czeskim , w innych nie widziałem . W Polsce używano ich praktycznie w kazdym sprzęcie, od samolotów , czołgów , przez radiostacje, syst. alarmowe , wozy dowodzenia, bojowe , kuchniach itd , itp. Jakość jak się trafi. największy mankament to pękające sprężyny i balanse. Ale ogólnie super , niektóre potrafią na jednym nakręceniu chodzić 10 i więcej dni , i to dokładnie.
 10. trudno zbierać tematycznie radzieckie zegary i zegarki . Tyle odmian i i wariacji w jednym temacie że trudno rozeznać. Zbieram tylko wojskowe i stare elektroniki ,miejsca brakuje a kompletu nie ma.
 11. witam , kupię dwie ładne radzieckie bransolety 20 mm w uszach ,najlepiej od elektroników.
 12. witam , kupię dwie ładne radzieckie bransolety 20 mm w uszach ,najlepiej od elektroników.
 13. Jankazas wymiata... w trosce o zdrowie już nawet nie zaglądam....
 14. zegarek z fotokarabinu był zamontowany na Łunie ?... Zim lub wostok , tylko kto to nakręcał.
 15. piękne stany , zwłaszcza poliot ,potrafi na jednej baterii chodzić ponad 3 lata inne tak do roku.
 16. Witam , kupię poliota budzik , żmijka , info na priw. stan b. dobry
 17. ja już tego nie oglądam... nerwowy się robię... gratulacje...
 18. witam , czy ktoś może wie lub ma na sprzedaż gdzie można kupić taką mołnie ?? w sklepach w Rosji są popularne i w sprzedaży po ok. 20000 r. u nas przejrzałem oferty i tylko mołnie pasówki , nowe i stare a tego niet.
 19. Widzę że kolekcje się rozwijają... patrzę i zazdroszczę...no niestety na rynku posucha...i trudno coś dokupić , a o tych naklejkach to gdzieś pisali , chyba na rosyjskim forum że to radosna twórczość kolegów z Ukrainy...pokazała się na forach jakieś 8 - 10 lat temu. poszukuję właśnie podstawki z napisem mołnija.
 20. a co tam można naprawić ??? jednego zrobiłem wymieniając kwarc / wyświetlał losowo cyfry/ oraz podlutowywując styki przycisków ,a mam jeszcze dwa i reanimacja nie działa...
 21. a to takie zapomniane...agat też miał wersje kuchenną...
 22. kiedyś już pokazywałem..., ciekawe jak to wyglądało w całości ???
 23. Wiedziałem.... , tej twórczości artystycznej się nie dogoni...mam jeszcze 3 z pokazanych w tej pięknej kolekcji /jak zrobię zdjęcia to pokaże te odmiany./ i takie dziwo,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.