Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

martinez1973

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Seiko Orange Monster, Atlantic Worldmaster, Seiko 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O kurcze czytam I nie wierzę. Czy to przykład polskiego druciarstwa czy może gdzieś tkwiący homosovietus? Żeby w rolexie lupkę palnikiem wycinać!! Dać chłopu zegarek ☺
 2. https://www.moneyhouse.ch/en/company/delbana-gmbh-13192251651# Ciekawe nazwiska w zarządzie.
 3. Warszawa I Kielce pojawiają się już w 1997r. Polak potrafi.
 4. No właśnie tak to jest z tymi staruszkami. Zarobić na nich chcą handlarze, nakładając nowy chrom tym samym zaokrąglając uszy w kopertach, myjąc I malując tarcze itd. Może dlatego warto poświęcić więcej uwagi nowym zegarkom atlantic.
 5. Myślę, że można jeszcze gdzieś ustrzelić rakiego staruszka ale raczej w stanie agonalnym albo malowankę z odnowioną kopertą.
 6. To mój "klasyk" a poniżej jego protoplasta z lat 50/60 ubiegłego wieku (zdjęcie zapożyczone z netu)
 7. Gratulacje. Zegarek chyba cały ze złota? Jak wyglada sprawa trwałości koperty ze złota w codziennym użytkowaniu?
 8. To już tyle lat minęło kiedy założyłem ten temat! Ale ten czas leci. Dla mnie ważna jest tradycja i myślałem, że jak ktoś pisze na tarczy rok założenaia to znaczy że jest zachowana ciągłość w istnieniu firmy ale teraz już wiem, że to zazwyczaj nie jest prawdą. Zegarek ma się podobać i cieszyć. Nowego Worldmasteta art deco kupiłem bo jest robiony na wzór worldmastera prima chyba z lat 50 którego nosił mój dziadek. Mam jeszcze czrnego z końca lat 80. Atlantic robi w tej chwili moim zdaniem bardzo ładne modele. Czy jest klub miłośników marki Atlantic?
 9. Witam Czy EPOS i ATLANTIC to te same firmy? Pozdrawiam
 10. Jeżeli odchyłki są zawsze takie same czyli +20s to jest bardzo dobrze. W takiej sytuacji da sie pewnie wyregulować do 5s na dobę. Zegarek mi sie podoba. Szkoda tylko, że niby firma japońska a wsadza chińczyka. Mialem nadzieje, ze tam siedzi jakis stary model citizena. No ale w sumie produkowane sa niby polskie zegarki (gerlach itp) a mechanizmy też chińskie i wszyscy sa zadowoleni.
 11. No to czar prysł. A już miałem kupować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.