Uppps.. jak by nie bylo Filip- bralbym spalinowa- wieksza zywotnosc- raz do roku olej wymienic, zalac mieszanke i poszli…. ma raczej( moze sie myle bo akumulatorowej nie mialem) wieksza „sile razenia”
Bralbym tylko spalinowa- i taka mam . Teawnik troche wiekszy ale na elektrycznej zaje… sz sie z przekladaniem kabla…. 3 x go kosarka wciagnela i postawilem na spalinowke
…. nastepni zje….ni. Kropka 🤬😂
kwestia czasu bedzie ze aby byc posiadaxzem tych rzeczy trzeba bedzie sie jeszcze odpowiednio ubrać bo inaxzej nic Ci nie sprzedadzą. Sztuczna pompa, sztuczna „klasa”…. Żenaijące
W srajfonie jest na plus aktualizacja- pierwszego mialem 7 lat i tylko aktualizowalem i bylo super.
Druga rzecz- rozmiar- srajfon daje mozliwosc wyboru pomiedzy telefonem a „ wiatą przystankową”
Trzecie primo- korzystam chyba tylko w srajfonie z 25% mozliwosci jakie daje ten telefon
I nie jestem fun boy-em appla.
Poczynilem zakupy
dla mnie: interlude black irys i creed millesime a dla żonki hermes cythre i z czasow młodosci Very Irresistible Givenchy
zobaczymy…..
Łukasz dziękuje😉
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.