Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pawel007

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3896
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez pawel007

  1. Tez mam ten system- jak kazdy inny moze sie zepsuc. Na razie jest ok. To tak jak z kopertami ceramicznymi- sa ok ale tez moga byc tylko do wymiany
  2. Mi te biale tak sie juz opatrzyły ze ….juz uważam je za prawilne 👍
  3. pawel007

    Perfumy

    Testow ciąg dalszy- baaardzo fajne, troche slodkie. Trzymaja jak szalone
  4. pawel007

    Perfumy

    Fajne- zostaja. Ale na pozne lato beda lepiej szly w eter….
  5. pawel007

    Perfumy

    Dokonałem niekontrolowanego zakupu… w ciemno: Jul et Mad Paris Mon Seul Desir Giorgio Armani PRIVE CUIR AMETHYSTE a dla żonki Roja 51 Pour Femme My Way …zobaczymy co to jest, a jak nie przypadnie do gustu „nosa”… bedzie na bazarze 😁
  6. Niezły Timex😉 Pama to on mi nie przypomina Ja nudnie i klasycznie wole
  7. Chialem EXII… ale reraz to sie zastanawiam - bo jeszcze nie taka fote strzele…. Ale jad plynie strumieniem To ja- Franek Dolas
  8. pawel007

    Perfumy

    Za mlody jestes 😁 świetny byl zapach…jakos 2009
  9. pawel007

    Perfumy

    Gdyby ktos slyszal, widzial…. Moze nawet mial: Jaka melanochlia mnie zlapala za dwwnymi czasami
  10. pawel007

    Perfumy

    Dzis killer- zobaczymy czy nikogo nie udusze…
  11. Piotrek i „plastik”…😂😂😂😂 nie wyobrażam sobie
  12. pawel007

    Perfumy

    Ciezki poniedzialek
  13. pawel007

    Perfumy

    A na wieczor… chlodniejszy jak dzis….
  14. pawel007

    Perfumy

    na dzisiejsza pogode super
  15. pawel007

    Perfumy

    mój vertus też zostaje...dobrze zrobiłęm że dałem trochę czasu. Wszystko jest "u niego" zależne od temperatury- w gorące dni....nie pasował mi....jest "troszkę" chłodniej i fajnie się rozwija - wanila, fiołki...paczula i wiele, wiele innych- te dominują. Nie są natarczywe ale trzymają długo
  16. pawel007

    Perfumy

    Dzieki za przypomnienie- super jest. Moja mloda mowi ze pachnie jak bioparox 😁 ale dla mnie super byl
  17. pawel007

    Perfumy

    Tuscan , ombre i vanila… u mnie w tej kolejnosci- tobacco vanille wlasnie bede bral
  18. pawel007

    Perfumy

    marchewka i inne warzywa....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.