Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

pawel007

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez pawel007

  1. spamuj,spamuj…. musze miec wiekszą motywacje do polara bo sie wacham cały czas
  2. pawel007

    Tatuaże

    …dużo szarości… to już sztuka utrzymać ten sam odcien na róznych czesciach łapy 👍
  3. pawel007

    Tatuaże

    … zapowiada sie ciekawie👏👍
  4. pawel007

    Perfumy

    Szczerze…. sam nie wiem . Na lato mam niebieskie polo, tf vetiver,dior dune,allegoria guerlian , montale soleil de capri….moze czas sprobowac cos innego… pusc mi prosze liste na pv 😉
  5. pawel007

    Perfumy

    Ktos cos ma na zbyciu… wiosna, lato…. szukam , szukam i sam nie wiem czego…
  6. Ale sie na siebie wkur..łeś 😂😂😂
  7. ….. pierwsze sie nie zgadza: jajka pod tysiącami postaci powinny byc a przede wszystkim…….. benedyktyńskie 😎😁
  8. Taka nie chciana ….. ale bardzo lubiana pozycja
  9. miałem podobnie- zapisałem się na czarnego EX...po 2 mcach Pani zadzwoniła że jest do odbioru.....nie odebrałem bo było trochę za szybko. Podzieliłem się "tutaj" tą informacją że gdyby ktoś chciał- jedziemy razem ( bo zapis na moje nazwisko)- "ktoś" płaci i odbiera. To chyba była pomoc....
  10. Wyjebongo fota kolego 👏👏👏👏👏👏👏
  11. pawel007

    Perfumy

    Moze go przekupila i wzial wine na siebie…. wszystko jest możliwe 😉
  12. Obydwa chłopaki podołają najbardziej wybrednej, wymagającej klienteli🤌👏
  13. pawel007

    Perfumy

    A ja dostalem dzis smutna wiadomosc ze synek zbil mi cala flache amlaza interlude, ktorego dostalem od Mikolaja/ żony🤦‍♂️🤷‍♂️….. w zwiazku z tym poszukuje … jakby ktos mial w fajnej cenie…. p.s jestem ciekwa ile czasu teraz bede mial w garderobie ten zapach… miesiac, rok 😆😆😆
  14. Super wygląda- jest mniej bizuteryjny . Dla mnie bomba 👏👏👏.Wlasnie bezel mu dodaje tego smaka Cena….. tez bomba
  15. pawel007

    Perfumy

    Hermes Cytr- super; na zmianę z żonką uzywamy
  16. no nie mów że takiego EXII byś " nie przytulił".....?
  17. pawel007

    Jak wyglądamy?!

    Hipi 😆😆😆
  18. Tarcza- matowy błysk, faktura….. musisz przymierzyc 39 i 42 i wtedy zobaczysz różnice. ale to co mi nie pasuje nie musi Tobie pasowac. Dla Ciebie moze byc to zaleta.
  19. Pelagos jest jednym z najbardziej udanych tool watch-y. Nie tylko w marce Tudor. Warto spróbować. Ale nie 39…. on jest dziwny 😁
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.