Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

leszekw72

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by leszekw72

 1. Dodałem w wątku o zgłaszanych podróbach taką "Omegę". Wygląda mało wiarygodnie, ale nie znam się na Omegach. Podpowie ktoś, czy to rzeczywiście podróba?
 2. Ktoś chce mi sprzedać taki zegarek. Wydaje mi się, że to nie Omega tylko radosna twórczość, ale proszę o Wasze opinie. Foto mechanizmu nie mam.
 3. Chętnie sprawię sobie jakiegoś Błonie w dobrym stanie. Za gotówkę albo wymiana na coś Swiss Made z mojej strony - zbieram tylko męskie szwajcarskie..
 4. Ma ktoś może element odpowiedzialny za szybką zmianę daty do Enicara 161 ?
 5. Szukam tarczy do Enicara automatic z podwójną datą. Może komuś zalega albo ktoś wie gdzie można dostać w rozsądnej cenie ?
 6. Gratuluję Polana Przy okazji mam pytanie: Polany występują w dwóch wersjach - z napisem 17 RUBIS pod napisem POLAN (jak powyżej) - bardziej powszechny - z napisem 17 RUBIS nad napisem ANTICHOC W książce Pana Mellera chyba nic nie ma o tym drugim. Ktoś wie coś więcej?
 7. Panowie. Dziękuję za zainteresowanie. najchętniej bym wymienił na szwajcarskie lub polskie. Zbieram tylko męskie. Jeżeli ktoś by chciał kupić proszę o propozycję na priv. Jeżeli nie trafi się ciekawa wymiana rozważę sprzedaż.
 8. Róża wiatrów wymieniona. Zostały 3, a więc: Mam fajne 3 radzieckie zegarki w stanie NOS. Bez pudełek i papierów ale w super stanie. Poprzedni właściciel nie przechowywał ich w sposób na jaki zasługują, ale na szczęście za dużo nie zaszkodził. Nie zbieram CCCP więc wymienię na szwajcarskie vintage. Ewentualnie coś polskiego. Zbieram tylko męskie. Mogę również sprzedać całość za 400 zł. Zapraszam
 9. Kolejny krabik z małą tarczą potwierdzający regułę. Też nie widać żadnych śladów ingerencji w tarczę. Obok z kolei klasyczny "duży" Błonie. Ale za to wersja z nacinanymi indeksami co 90 stopni. Pozostałe malowane. Już jeden taki był w tym wątku. Ma ktoś jakieś informacje o tej "wersji"?
 10. Też to czytałem. Moim zdaniem za dużo tych tarcz już się pokazało w mniejszym rozmiarze żeby zakładać jakieś formy prywatnej inicjatywy pracowników Błonia. Tym bardziej że nie są szlifowane tylko fabrycznie wykonane w mniejszym rozmiarze.
 11. Udało mi się kupić taki zegarek Błonie 16 kamieni w krabie. Proszę o podpowiedź: czy na pewno wszystko jest w oryginale? Zdjęcia z telefonu ale może ktoś poradzi, czy warto coś z nim robić, czy lepiej zostawić jak jest.
 12. Ponieważ nikt bardziej obeznany nie zabrał głosu napiszę co udało mi się ustalić. Jest to 100% podróba.
 13. Czy jeżeli nie ma referencji na deklu to oznacza, że to podróba?
 14. A co powiecie na temat takiego egzemplarza? Nie mogę znaleźć nigdzie dokładnie takiego modelu. I jeszcze jedno. Co myślicie?
 15. A czy realne jest dokupienie zewnętrznego dekielka do takiego chronographe suisse? Gdzie szukać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.