Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

torsen

Użytkownik
 • Content Count

  99
 • Joined

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

335 profile views
 1. Całkiem ładny zegarek tu powstaje :-) Jak powyżej, małe wskazówki do delikatnego odchudzenia, a te z czarno-białego zdjęcia ujdą ;-)
 2. Bardzo szybka i bezproblemowa transakcja. Polecam.

 3. Bez napisów byłby intrygujący, a tak jest jakiś taki... przekombinowany ;-)
 4. torsen

  GERLACH

  Fajnie, że się podoba i zdaje egzamin podczas nurkowania w najgłębszym jeziorze w Polsce :-) A tak z ciekawości zapytam, na jaką głębokość schodziłeś be-ja?
 5. torsen

  GERLACH

  Co do bezela, to zauważ, że nie ma żadnych nacięć z boku, jest gładki, czyli musi do pewnego stopnia luźniej się obracać, aby się z nim nie "mocować" za każdym razem. Ale za to "łapie" każdy klik pewnie i nie sposób go przypadkowo przestawić. Uszy nawiazuja po prostu do starej Amfibii, to oryginalne na obecne czasy rozwiazanie powoduje, ze faktycznie zegarek nie na każdym pasku wyglada dobrze. Dzik zyskuje za to wiele na bransolecie. Tak jeszcze na marginesie, odnośnie mechanizmu, u mnie po dniu noszenia od 6:30 do 16:30 zegarek chodził jeszcze ponad 50 godzin w bezruchu :-)
 6. OCEAN VINTAGE GMT ma przecież zupełnie inne wskazówki niż pierwowzór ;-)
 7. Polecam biznesy z kolegą! ;)

 8. Ciekawy albinos z tego Fortisa, Robnyc. A może by mu biały pasek ubrać?
 9. Już poniedziałek...;-) Chętnie bym zobaczył zdjęcia tego zegarka po kuracji. Jako nowy musiał się pięknie prezentować...
 10. Ostatnio poznałem ciekawą płytę z 1999 roku, Ian McDonald "Drivers Eyes". Na początku wydawało się, że to takie plumkanie, ale po kolejnych przesłuchaniach ta muzyka robiła na mnie coraz lepsze wrażenie. Polecam, zwłaszcza do samochodu - jak zresztą sugeruje tytuł ;-)
 11. Gratuluję pomysłu, ale i wykonania oraz determinacji w doprowadzeniu do powstania firmy zajmującej się wyrobem zegarków "made in Poland". Założenia są ciekawe, nie ma kompromisów jakościowych, co również widać. Obydwie serie się podobają. Te grubsze wskazówki w Atlasie współgrają jednak z ogólnym wyglądem - spójrzmy na zdjęcia całego zegarka pod kątem - jest gruby i masywny, natomiast tarcza pełna subtelności. Jest tu zbudowana pewna optyczna dynamika na kontrastach. Tak czy owak - wyszukane wzornictwo, bo seria Submariner ze wskazówkami jak z zegarów łodzi podwodnej także bardzo się podoba. Dobry jest też pomysł z limitowanymi seriami - weźcie to pod uwagę, bo przy cenie 4400 i tak nie rzucą się na to tłumy, a gdy zaproponujecie coś ekstra, w dodatku w ściśle limitowanym "nakładzie", to zainteresuje majętnych kolekcjonerów i może dać ciekawy efekt. Tylko do tego potrzeba chyba jednak nieco więcej stażu na rynku. Ale na pewno potencjał jest, wysmakowanie formy wielkie.
 12. Bardzo ładny Tissot, tylko czy nie troszeczkę za gruby? Jaka jest jego grubość razem z odstającym szkłem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.