Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

draszor

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    21
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Podłączę się do tematu, też rozważam zakup zegarka przez Chrono24. do rzeczy - obserwując oferty obecne na tym portalu wnioskuję że wiarygodność sprzedającego budują: ilość sprzedanych zegarków , ilość i treść opinii kupujących, ilość aktualnych ofert, nie zaszkodzi też posiadanie sklepu stacjonarnego. Czy na cos jeszcze warto zwrócic uwagę? - czy posiadanie certyfikatu Trusted seller to marketing? - czy rekomendacje innych sprzedających są czegoś warte? no i przede wszystkim, o co warto/trzeba zapytać sprzedającego przed transakcją (dokonaną najchętniej w sposób gwarantujący zwrot środków w sytuacji niedotrzymania warunków umowy) aby zmniejszyć ryzyko ewentualnego zaskoczenia?
  2. Witam, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem zegarka który za mną chodził od dłuższego czasu- Hamilton jazzmaster slim. Śliczny jest i tylko jedna rzecz mnie martwi, dziś zauważyłem że spieszy na razie dość mocno ( na 5 godzinach jakieś 2 minuty) gdzieś słyszałem ze trzeba dać czas zegarkowi na "dotarcie sie" i nie wiem czy jest sie czym martwić czy nie? Zegarek na gwarancji wiec problemu nie ma, ale problemem byłoby robienie z igły widły... No chyba że takie odstępstwo od normy to juz są "widły". Bardzo proszę bardziej doświadczonych kolegów o radę. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.