Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

berberys

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Kurier z zegarkiem do mych drzwi zapukał. Zrobić TAKI zegar, to dopiero jest sztuka. Tym wierszem marnym odwdzięczyć się chcę, Na ręce Twe -moje gratulacje ślę!
 2. Fotogeniczna bestia na nadgarstku oraz w nieco innym otoczeniu.
 3. Spy! Ja również pozwoliłem sobie zainstalować Twoją aplikację. Dziekuję za jej udostępnienie. Jest moc! Pomysł z samodzielną modyfikacją słowników - zacny. Jak dla mnie - w kategorii "rodzaj zegarka" brakuje opcji "casual". 3mam kciuki za rozwój projektu!
 4. Kocham Was, Panowie! ) Popłakałem się ze śmiechu...
 5. Pablo! Na rany Chrystusa... wykasuj proszę swe zdjęcia! Albo przynajmniej wyretuszuj!!!
 6. W pełni przychylam się do opinii głoszących wyższość klasycznego NATO nad dwuczęściowymi "podróbkami" Ja również obawiam się, iż w przypadku dzielonego paska nieco utraci się klimat naszego "klubowca". A jak ktoś się uprze - to za pomocą igły i nitki z NATO "wydzierga" sobie samemu dwuczęściowy pasek!
 7. Parnis Big Pilot? A jak nie Parnis, to może któryś z pilotów od IWC.
 8. Dzielny towarzysz pracy i zabawy - modowany przeze mnie Parnis - towarzyszył mi od piątku. W weekend nadto przeszedł pomyślnie próbę wody.
 9. Choć data na to nie wskazuje dziś również na ręku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.