Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Undziak

Użytkownik
 • Content Count

  258
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

97 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, to 44mm więc bez problemu. Mam szerokość nadgarstka ok. 60mm więc jest zapas. To model sportowy, bezel optycznie pomniejsza więc w sam raz.
 2. Taki nieco zbyt efektowny. Na zywo nie jest za duży, w sam raz.
 3. Przymiarka tak z ciekawości. Ta wersja jak dla mnie "przeładowana" ale są spokojniejsze.
 4. Super Chronomat 44 (górny) vs Chronomat 42 (dolny) Super Chronomat 44mm ma bardziej sportowy look, dotychczasowy Chronomat 42mm jest bardziej elegancki. Miałem cichą nadzieję, że nowy model zachowa proporcję mniejszego brata, jednak (na razie ze zdjęć) widzę, że firma poszła prostą drogą i zwiększyła grubość bezela, cyferblat wydaje się mieć ten sam rozmiar w obu. Szkoda, że w wersji 44mm cyferblat nie jest większy a bezel nieco węższy, zegarek zyskałby na elegancji. A tak jest bardziej sportowy i oczywiście bardzo ładny. Nie zdziwiłbym się, gdyby koperta była z wersji 42 z jakimś "trikiem" powiększającym wymiar z 42 na 44 mm. Trzeba zobaczyć na żywo aby się przekonać.
 5. Hm, jest ciekawy, oryginalny, pasek świetny ale... trochę cyferblat i koperta się zlewa, dla mnie osobiście nieco za mało kontrastu. Tak jakby jakiegoś detalu brakuje aby łatwiej oddzielić kopertę od reszty. Może to kwestia gustu. Pytanie jak wypada na żywo. Chyba wiem czemu coś mi przeszkadza - w przypadku polerowanego złota zegarek wygląda ładnie ale w tym wypadku (casual) polerowana koperta wyglądałaby zbyt elegancko. Tylko, że to szczotkowane złoto jakoś właśnie wygląda dyskusyjnie moim zdaniem. Zielone indeksy bardzo fajne. Mechanizm o tyłu wygląda świetnie. Ale to wszystko teoretyczne dywagacje na podstawie zdjęć z sieci. Trzeba obadać na żywo.
 6. Mario, a jak długo był bez serwisu skoro tak "wysuszony"?
 7. Mierzyłem tylko polara, zamówiłem czarnego ale tak z dozą niepewności bo EXII to tylko 42mm. Chciałem coś większego. No i trafił się GS 44mm a po 2 miesiącach dzwonią, że EXII do odbioru. Już nie pamiętam ale chyba byłem na urlopie więc nawet nie byłbym w stanie szybko odebrać. Po prostu podczas rozmowy telefonicznej podziękowałem i poprosiłem, żeby zegarek przekazali kolejnemu w kolejce. A to, że EXII taki płaski to dla mnie bardzo duża zaleta.
 8. No może nie aż tak ostro, czarne w DE od ok 10kE, polary od ok 12,5kE - ceny z dziś. Pytanie czy są chętni?
 9. Bardzo ładny, prosty, czytelny casual.
 10. Bartek, gratulacje. To kiedy opijamy nasze GSy? Bardzo ładny egzemplarz, szczególnie z tym casualowym paskiem. Piękna klasyka na co dzień.
 11. Nie ma co się martwić, trzeba zmierzyć. Ja tak tylko pamiętam, że ten dekielek i uszy jakoś były niezbyt dobrze zunifikowane. Mam Junghansa ale inny model i on znowu dobrze leży (zdjęcie gdzieś na wcześniejszych stronach).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.