Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Undziak

Użytkownik
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hm, jest ciekawy, oryginalny, pasek świetny ale... trochę cyferblat i koperta się zlewa, dla mnie osobiście nieco za mało kontrastu. Tak jakby jakiegoś detalu brakuje aby łatwiej oddzielić kopertę od reszty. Może to kwestia gustu. Pytanie jak wypada na żywo. Chyba wiem czemu coś mi przeszkadza - w przypadku polerowanego złota zegarek wygląda ładnie ale w tym wypadku (casual) polerowana koperta wyglądałaby zbyt elegancko. Tylko, że to szczotkowane złoto jakoś właśnie wygląda dyskusyjnie moim zdaniem. Zielone indeksy bardzo fajne. Mechanizm o tyłu wygląda świetnie. Ale to wszystko teoretyczne dywagacje na podstawie zdjęć z sieci. Trzeba obadać na żywo.
 2. Mario, a jak długo był bez serwisu skoro tak "wysuszony"?
 3. Mierzyłem tylko polara, zamówiłem czarnego ale tak z dozą niepewności bo EXII to tylko 42mm. Chciałem coś większego. No i trafił się GS 44mm a po 2 miesiącach dzwonią, że EXII do odbioru. Już nie pamiętam ale chyba byłem na urlopie więc nawet nie byłbym w stanie szybko odebrać. Po prostu podczas rozmowy telefonicznej podziękowałem i poprosiłem, żeby zegarek przekazali kolejnemu w kolejce. A to, że EXII taki płaski to dla mnie bardzo duża zaleta.
 4. No może nie aż tak ostro, czarne w DE od ok 10kE, polary od ok 12,5kE - ceny z dziś. Pytanie czy są chętni?
 5. Bardzo ładny, prosty, czytelny casual.
 6. Bartek, gratulacje. To kiedy opijamy nasze GSy? Bardzo ładny egzemplarz, szczególnie z tym casualowym paskiem. Piękna klasyka na co dzień.
 7. Nie ma co się martwić, trzeba zmierzyć. Ja tak tylko pamiętam, że ten dekielek i uszy jakoś były niezbyt dobrze zunifikowane. Mam Junghansa ale inny model i on znowu dobrze leży (zdjęcie gdzieś na wcześniejszych stronach).
 8. A jaką masz rękę? Bo dla mnie to małe zegarki. Ale zwróć uwagę jak leży (MaxBill) bo tutaj miałem pewne ale, czasomierz mały ale ten dekiel tak ukształtowany, że układał się niezbyt pięknie (dla mnie). Koniecznie mierzyć.
 9. Po dłuższej przerwie przewietrzyłem swojego GSa.
 10. Ależ ja niedomyślny... wszelkie pudełeczka kojarzą mi się ze śrubkami... zboczenie zawodowe. Bardzo elegancki prezent, miło:)
 11. Żeby jeszcze była wersja 44-45mm byłoby idealnie. Pięknie się prezentuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.