Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michal.pirat

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak wyżej, rozważę 36mm
 2. cześć, chcę kupić swoją pierwszą Stowe, Marine albo Fliegera, do tej pory byłem zdecydowany na rozmiar 40, ale zastanawiam się czy 36mm nie będzie lepszy, wygodniejszy na moją łapkę, całe 17,5cm w nadgarstku. Jak padnie na Marine, fajnie jakby pod mankietem koszuli się mieścił. Jak uważacie?
 3. No właśnie o koszty dodatkowe pytałem. 30% za cło i Vat jesli doliczą to jest bardzo dużo..
 4. Witam, Chciałem zapytać o kilka kwestii, chodzi mi po głowie zakup tej Stowy z Kanady, nie ma żadnego doświadczenia na tej platformie, w sumie nie wiem nawet, a chciałbym wiedzieć czy są oraz ile wyniosą jakieś koszty ukryte..? https://www.chrono24.pl/stowa/marine-automatic--id21011720.htm Po wstępnej rozmowie ze sprzedawcą okazało się ze za wysyłkę liczy 150 CAD. Tak! 150 dolarów kanadyjkich, 100 CDA podobno minimum kosztuje ubezpieczenie. Co sądzicie? Naciąga mnie czy, czy to konieczność, czy zdrowy rozsądek i inni też tak płacą. Wytargowałem ją na kwote 920CAD z wysyłką to jakieś 3150zł, cena wydaje się uczciwa. macie jakieś sugestie?
 5. Jeśli ktoś ma i chciałby sprzedać, czekam na wiadomość.
 6. Widze że chyba jednak trzeba brać automat, bo nic sensownego na baterie nie ma.
 7. No teraz ma być kwarc i już. Rozm 43, tarcza ciemna z arabskimi cyframi/indeksami. Dajcie jakieś pomysły
 8. Jak w tytule, zegarek jaki bym chciał to wypisz wymaluj, wspomniany combat 6 z cyframi na tarczy i polerowaną stalową kopertą. Do 2000
 9. Tak sporadycznie, poszukam Vintage pochwal się fotkami Twoich zegarków
 10. Dziękuję fajnie że się podoba, makieta będzie na sprzedaż lub zamiane, jak ktoś by chciał może pytać na pw
 11. Ponad rok i jakieś 7.000zł, makieta ma wymiary 1000x1500mm, skala TT 1:120, idealna do zabawy na stole, układ torów to pętla (około 7,5m) która jest nie do wypatrzenia, mijanki są w tunelach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.