Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

chmiel75

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About chmiel75

 • Birthday 12/27/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  foto

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dostałem jeszcze fotkę środka zegarka. Czy tam nie powinno być uszczelki?
 2. Oryginał? Koronka bez litery "a". Na aukcji brak foty mechanizmu ale to może sprzedawać osoba która nie wie jak odkręcić dekiel. Tarcza umyta i zmyte kilka elementów?
 3. Dzięki za "wszyskowyjaśniającą"odpowiedź 😉 Bransoleta vs guma czyli co kto lubi: Koza rosół, ksiądz kapustę😃
 4. Nie no DW5600 z już wyglądu nie umywa się do GMW-B5000V-1ER. GMW 5000G-1er cena 1439 a GMW B5000GD 1ER FULL METAL cena 2031. Zastanawia mnie różnica w cenie między tymi wersjami. Co ją kreuje, bo chyba nie sama bransoleta?
 5. Czym różnią się te wersję od Gmv B5000? Zauważyłem różnice pasek/bransoleta.. I kilka ładnych stówek w cenie.
 6. chmiel75

  Katalog Casio

  Wie ktoś czy ten katalog (lub coś w tym stylu) można znaleźć w sieci w wersji elektronicznej/skan/pdf lub jakiejkolwiek innej? Ogólnie szukam strony lub właśnie katalogu z zegarkami Casio najlepiej od pierwszych modeli do czasów obecnych.
 7. Jaki to model, GMW5000? (może warto wprowadzić zwyczaj podpisywania zdjęć modelem. Nie wszyscy jeszcze są tak oblatani w rozpoznawaniu zegarków.) W tym modelu przetarcia dodają harakteru i wg mnie są jak najbardziej pożądane.
 8. GW-9200 .. Emeryt: rozszczelniony z uszkodzonym czujnikiem ciśnienia/wysokości. Ale w nowych zielonych kolorach;-)
 9. chmiel75

  Nowosci Casio

  Czyli że co?!..
 10. Ha dokładnie tak jak mówisz.. To pamięć kierunku:-)
 11. to ja wiem że jest to cyfrowy wskaźnik kierunku( igła magnetyczna) Tylko czemu jest ta przerwa 3kreski przerwa 1kreska. Wg mnie powinno to wyglądać tak: Lub tak: Ale skoro jest ok to po temacie.
 12. Witam Zauważyłem że na kompasie na wskazaniu kierunku nie wyświetla mi się jedna kreska (patrz fota). Taki "bład"wyświetlania jest w różnych pozycjach/kierunkach. Natomiast gdy w kompasie wyświetlają się sekundy (tryb Time) efekt ten nie zachodzi. Słowem wszystkie pola się zaczerniają (fota2 nie mogłem uchwycić akurat wszystkich czarnych pól..) To normalne czy jakaś wada wyświetlania.
 13. chmiel75

  G9300 jaki pasek

  Tak to wygląda:
 14. Ostatnio stałem się posiadaczem ProTreka 3510y. Wygląd, kształt, funkcje wszystko w nim w moim guście i wymaganiach. Kryterium wyboru były outdorowe zacięcie i czujniki .Temperatury, ciśienia, wysokości i kompas. Zegarek wszystkie takowe posiada i dodam że w porównaniu do starszych modeli (co prawda to gshock gw9200 i g9300) czujniki są znacznie szybsze. Jedyny mankament to chyba jest troszkę zbyt duży na moją rękę bo zaczął mnie ugniatać wystającymi przyciskami. Jakoś to zniosę;-) Dodam że mam w pracy wzorzec temperatury i ciśnienia : Zegarek nawet w ustawieniach fabrycznych (temperatura) wskazywał nad wyraz dokładnie zadaną temperaturę (w 3 pkt: 20, 25 i 40*C). Ciśnienie odstępstwo 1hPa ...Rewelka. Co do kompasu , mogę go tylko porównać do aplikacji w telefonie i tu wskazania się pokrywają. Mam nadzieję że z czasem zegarek nie pościera się jak to miały w zwyczaju starsze Pro treki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.