Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

chmiel75

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About chmiel75

 • Birthday 12/27/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  foto

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Jako że w realu zdania są podzielone . Proszę o odpowiedź: Damski to czy męski model...I jeszcze ta klamerka w pasku . Ja wiem że w latach 80-90 jeśli chodzi o modę/styl nic nie było jednoznaczne w rozdziale damskie/męskie. Wymiary koperty: 32mm z uszami. 29,5 z koronką. kaliber1377
 2. Wiem że kwarc... Ale liczę że 2 dekady wytrzyma a potem planuje emeryturę to może firma da złotą mechaniczną omegę.... 😉
 3. Dzięki ,faktycznie trzeba iść w mechaniczne wersje. PS: A ta? Od tego samego sprzedawcy. Tu raczej myślę o sobie ( na tej komunii 😉 )
 4. Witam. Jak w temacie. Oryginał czy podróbka. Trochę wieje mi lipą ten opis. Facet dawno temu kupił wiadro omeg i przetrzymał w szufladzie. Ogólnie szukam pamiątki dla dziecka na komunię. Smartwatch to nie pamiątka tylko zabawka na dziś a ja myślę o zegarku który by zaczęła nosić gdy dorośnie do sentymentów za dniami minionymi;) https://allegro.pl/oferta/omega-de-ville-quartz-szufladowy-stan-pudelko-9556241133?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
 5. Wątek trochę stary ale zegarek wypłynął na allegro więc. Znalazłem taką fotę odnośnie baterii i kształtu brakującej blaszki. Udało się uruchomić zegarek? Ty sprzedajesz czy to już kolejny użytkownik?
 6. Dostałem jeszcze fotkę środka zegarka. Czy tam nie powinno być uszczelki?
 7. Oryginał? Koronka bez litery "a". Na aukcji brak foty mechanizmu ale to może sprzedawać osoba która nie wie jak odkręcić dekiel. Tarcza umyta i zmyte kilka elementów?
 8. Dzięki za "wszyskowyjaśniającą"odpowiedź 😉 Bransoleta vs guma czyli co kto lubi: Koza rosół, ksiądz kapustę😃
 9. Nie no DW5600 z już wyglądu nie umywa się do GMW-B5000V-1ER. GMW 5000G-1er cena 1439 a GMW B5000GD 1ER FULL METAL cena 2031. Zastanawia mnie różnica w cenie między tymi wersjami. Co ją kreuje, bo chyba nie sama bransoleta?
 10. Czym różnią się te wersję od Gmv B5000? Zauważyłem różnice pasek/bransoleta.. I kilka ładnych stówek w cenie.
 11. chmiel75

  Katalog Casio

  Wie ktoś czy ten katalog (lub coś w tym stylu) można znaleźć w sieci w wersji elektronicznej/skan/pdf lub jakiejkolwiek innej? Ogólnie szukam strony lub właśnie katalogu z zegarkami Casio najlepiej od pierwszych modeli do czasów obecnych.
 12. Jaki to model, GMW5000? (może warto wprowadzić zwyczaj podpisywania zdjęć modelem. Nie wszyscy jeszcze są tak oblatani w rozpoznawaniu zegarków.) W tym modelu przetarcia dodają harakteru i wg mnie są jak najbardziej pożądane.
 13. GW-9200 .. Emeryt: rozszczelniony z uszkodzonym czujnikiem ciśnienia/wysokości. Ale w nowych zielonych kolorach;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.