Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Hendrix89

Użytkownik
 • Content Count

  813
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hendrix89

 1. Szariel Aron umar. Jest to smutny dzień dla palestyny.

 2. A ja uważam, że była neutralna. Stany Zjednoczone do włączenia się do wojny były też neutralne - dlatego banki dawały Hitlerowi kredyty (w tym bank Teda Busha), sprzedawali masę surowców do I.G. Farben. Hiszpania Franco też była neutralna - dali armię Hitlerowi na front wschodni, pomagali rzeszy pertraktować z innymi, a jednocześnie ukrywali Żydów i dawali armię Churchillowi, ale potem ukrywali członków NSDAP poszukiwanych przez aliantów. Z resztą podobną rolę do Hiszpanii odegrała Portugalia Salazara. Można powiedzieć, że nikt nie był w 100% neutralny, ale jednak ja uważam, że to była neutralność.
 3. Rano wstaje i co ja pacze o_O Leśnodorski ma przynajmniej pewność, że nikt nie wyrzuci go z pracy za wypowiedzi o iti

 4. Czyżbym pierwszy raz się zgadzał z Piotrem Ratyńskim? A generalnie co do Gerlachów. Ja nie widzę w ich postawie nic złego. Skąd wiecie co i po co robią, po co to jest fundacja, co mają na myśli, itp.? Ja bardzo cenię i Krzyśka i Sylwka, uważam, że robią fantastyczną robotę. Jak komuś G. Gerlach nie pasuje, to po co o nich pisze?
 5. To jest niesamowite jak się odczuwanie czasu zmienia wraz z jego biegiem i z różnymi niespodziewanymi wydarzeniami. Według zapowiedzi seans w kinie miał skończyć się o 2. Człowiek myślał sobie jak to krótko i co po 2 robić w tego sylwestra. Jednak parę zmian scenariusza, parę opóźnień, itp i o 3:30 człowiek już miał drgawki i co 20 sekund patrzył na zegarek, żeby wreszcie móc do toalety się udać po wypiciu 2 litrów różnych cieczy.

 6. Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z takim cudeńkiem w praktyce? Nie zna ktoś rozmiarówki i czy nie zna ktoś jakiegoś źródełka, gdzie takie coś nabyć? Podoba mi się niesamowicie, ale na ebaju jest tylko L - i nie wiem, czy to nie jest z 20 kilo za mało na mnie
 7. Wszystkie polskie media do wyrzygu trąbią o narodzinach dziecka k**ewskiego w zjebowni - to tylko pewnie pod to morze cebulakowych emigrantów bohatersko ośmieszających nas na każdym kroku, co tam siedzą jest obliczone.A ja pytam - co mnie obchodzi co się urodzi i czy im się urodzi? Czy to coś zmieni w moim życiu? Więcej w moim życiu zmieniłoby, gdybyśmy odzyskali ukradzione przez nich pieniądze i rekompensatę za wszystkie szkody wynikłe przez nich. Niech oddadzą nasze złoto i pieniądze, któ...

  1. bobek6969

   bobek6969

   pełna zgoda

  2. QuadrifoglioVerde

   QuadrifoglioVerde

   Dziecko Kejt to dobry temat zastępczy. Dzisiaj w parlamencie RP dyskutowano o przyszłości milionów obywateli tego kraju....ale to akurat mało ważne. Ważne jest że It is a BOY !!!!!!!!!

    

 8. Dobra, koniec do ch*ja wafla opierdalania się. 19 dni lecenia w ch*ja ze wszystkim wystarczy. Jak jutro będę dalej tak nieogarnięty, tak jak od 26.06, to proszę za***iście mocnego kopa w d*pę.

 9. Nie myję auta, żeby nie widzieć tego, co się z nim dzieje. Ale ojciec oczywiście musiał wczoraj zrobić to za mnie. I teraz muszę męczyć się z tym widokiem. W skrócie - 5 letni Opel Astra, kupiony nowy, w salonie, mający obecnie przebieg 89 tysięcy, rdzewieje we wszystkich miejscach, w których był przytarty (co jest zrozumiałe), ponadto rdzewieje na połowie zgrzewów, krawędzi blach, podszybiu, pod wszelkimi listwami i pod elementami plastikowymi, które pracują, jak na przykład mocowania lust...

  1. Mikołaj N

   Mikołaj N

   Ja mam takiego od 2,5 roku. Póki co pordzewiały wszystkie chromy :)

  2. sleza

   sleza

   Bo Opel zaczyna gnić w fazie projektowania.

 10. Tak sekundę zszedłem do matki i widziałem końcówkę seta. Jak napiszę książkę: "Cebulak po polsku" opiszę przykład, jak zacząć się popisywać i przegrać wygrany mecz :)

 11. "18 miesięcy temu trójka dzisiejszych półfinalistów - Murray, Novak Djoković i Juan Martin Del Potro - grała w półfinale Australian Open. Janowicza tam nie było. Być może nie stać go było na drogą podróż na antypody, więc idąc śladem swoich rodaków, do pracy zarobkowej przyjechał tu, do Londynu."Oto jest właśnie przykład jak się z cebuloków wszyscy nabijają i drwią. Normalni ludzie pracują i budują przyszłość w swojej ojczyźnie. Ale cebuloki wolą w Polsce okradać pracodawców, bo "nie będę n...

 12. I należy podkreślić. Jeszcze nie spotkałem się z ofertą: Sprzedam. A FOKI już były w takiej ofercie po paru godzinach, tak samo MC, czy Stenek. D303 wyróżnia się na tym tle
 13. Nie ufajcie nigdy whisky otwartej 4 lata temu. Mnie wbiła nóż w plecy i krwawię do tej pory!

 14. Ktoś, kiedyś, gdzieś, komuś, z jakiegoś powodu powiedział: Im większego ch*ja kładziesz na wszystkie 4 lata studiów, w tym większej d*pie jesteś podczas obrony. Ale najgorsze jest to, że ja dalej się nie stresuję, a powinienem już dawno zacząć...

  1. darsedz

   darsedz

   patrzac na to z drugiej strony ławki - fakt, widać to na obronach ;)

 15. Nowy skill w życiu. Zamiast poprosić Krzysia, samodzielnie założyłem kolejny alias mailowy! Półtorej godziny rozkminiania dlaczego mi te rejestry mx są odrzucane przez dostawcę hostingu i woła o ich uwierzytelnienie. Ale się udało. NERD ACHIVEMENT DONE!

 16. Ocieplanie wizerunku Adolfa Hitlera usunęli.Pitu pitu usunęli.Jan Paweł II zajebał mi szlugi działa w najlepsze. Oto nasz poprawny politycznie fejsbuk.

 17. Czy Waszym zdaniem zaproszenie na festiwal filmowy, firmy z pewnej takiej źle kojarzonej w społeczeństwie, a bezwzględnie potrzebnej i chyba do końca świata niezastąpionej branży jako sponsora dnia Halloween byłoby spoko, nowoczesne i cool, czy Waszym zdaniem przegiąłbym zdrowo pałę i wywołał skandal? Firma ma hajs i stawia na marketing, co widać po ich super wypaśnej stronie :)

 18. Naukowcy dowiedli, że hormon stresu - kortyzol jest odpowiedzialny za odkładanie się tłuszczu!Nie jestem spasionym wieprzem!Jestem zestresowanym biznesmenem i działaczem społecznym. NAUKA W SŁUŻBIE CZŁOWIEKA!!!

 19. No to w pizdu poprawek i kolejna noc na poprawianiu. I jutro drukujemy! :D

 20. Polska kadra jest za***ista!Polska kadra najlepsza jest!Polską kadrę trzeba szanować!Fornalik trenerem jest!LA LA LA LA LA LALA! LA LA LALA LA LA! I LOL! ROBUŚ LEFFANTOFFSQI LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ROBUŚ STRZELIŁ LOLa!

 21. To tylko dokończyć to i owo i można oddawać pracę :)I trud skończony! :D

 22. "Teraz nie mówi się pedał, tylko waginosceptyk żeby nie urazić ich uczuć." - Tekst stulecia! :D

 23. Aaaaaaa! Mam chyba zawał!!!!!!

 24. I teraz walczymy, żeby Pani promotor pozwoliła mi się bronić w czerwcu :)Póki co nie ma czasu przeczytać mojej pracy. Jest zajęta do 20 czerwca. A ja muszę ją oddać do 12 czerwca :)100 lat Pani Doktor! :)

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.