Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bartek79

Użytkownik
 • Content Count

  4,428
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by Bartek79

 1. 16,5. Nosi się bardzo dobrze, wiadomo ze w kostkach rozmiar jest zaniżony vs okrągła koperta. Do nadgarstka 17,5 spokojnie można rozważać medium. Generalnie świetny, uniwersalny zegar.
 2. Po cholerę ten szyderczy wpis? Nie podoba Ci się, jasne, każdy ma swoje zdanie tyle że można je wyrazić w bardziej cywilizowany sposób. Forum to nie kółko wzajemnej adoracji ale jesteśmy tu jakąś społecznością która się wspiera, pomaga a takie wpisy(jak zwykle tylko w wątku Rolexa) skutecznie psują atmosferę. Wrzuć swoje zegary to się też pośmieję z chęcią🙄
 3. Zawsze możesz wysłać zegar ubezpieczoną przesyłką. Kiedyś serwisowałem w na PL. Konstytucji ale paprochy pod szkłem skutecznie mnie zniechęciły.
 4. Ja robię Rolki u Damiana z Watches Spa I bardzo go polecam. Jak coś będzie do wymiany to poradzi sobie, jest bardzo profesjonalny, pracuje na takich oliwach jak Rolex, reguluje, czyści werki etc. no i będzie dużo taniej niż w serwisie AD.
 5. Gidelock. Mimo, że dłuższy to możliwość szybkiego przesunięcia o 2mm jest nie do przecenienia. Easy link to dla mnie bezużyteczny ficzer. Przedłużenie o 5mm powoduje że zegar jest za luźno, może przy dużych, grubych nadgarstkach te 5mm będzie ok natomiast przy mniejszych imo bez sensu i trzeba korygować na drabince.
 6. A ja starego pepsiaka na jubilee zakładam absolutnie do wszystkiego. Imo to bardzo sportowe połączenie.
 7. Nie przejmuj się ew.rysami tylko noś i ciesz się nim jak kupisz. Ja na Santosie rys nie zauważyłem a mam go już trochę. Mikro rysy będą zawsze się pojawiały tylko trzeba sobie zadać pytanie czy zegar jest dla nas czy odwrotnie.
 8. Ja też kupowałem u niego. Takie są ceny od dłuższego czasu. Rok temu jak pytałem była chyba nawet o 100pln tańsza.
 9. Kupowałem w lutym 2021. Może kolega kupił poza AD. Tak, ma 20mm bransoleta a L2L to 42mm
 10. Ehhh bajka. Werk, tarcza, detale, nutka sportowa, świetnie wiercone ucha etc etc. Zakochałem się
 11. No potwierdzam, 5-cyfrowe Rolki to najlepsze imo od Rolexa. Wygodne, subtelne i na sprawdzonych przez lata werkach.
 12. Dobra Filip zmotywowałaś mnie do wyciągnięcia aparatu po roku leżakowania i oto efekt szybkiej sesji (sorry za paprochy ale trwała 5min)
 13. Pozdro! MM - to jeszcze tu pogratuluje. Bez dwóch zdań najlepszy Ex1
 14. Dzięki. Midsize. Jest już trochę ze mną i o ile na początku nie byłem jakoś przekonany to teraz bardzo się polubiliśmy.
 15. Plac Konstytucji w Warszawie. Tam Kruk wysyła zakupione u nich zegary na serwis.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.