Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

70soul

Użytkownik
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,017 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

278 profile views
 1. 70soul

  Teorie spiskowe

  Myśle, że na oddziałach z nowotworami równierz nie jest budujący widok. Myśle, że przykry to widok jak ludzie są wypisywani przedwcześnie do domu by tworzyć puste łóżka dla potencjalnych pacjentów z COVID, albo przykry gdy masowo ludzie dostają telefony z informacją o odroczonym zabiegu na który czekali długo, bo ministerstwo zarządziło tak a nie inaczej, covid ma pierwszeństwo nawet jak nikt finalnie na to łóżko nie trafi. Powieszony ojciec znaleziony przez rodzine również jest przykrym widokiem. Likwidowanie jedynej porodówki w okolicy to również nie miła wiadomość. A przybywających ludzi z problemami psychicznymi tak samo nie napaja optymizmem. Nie widzę związku pomiędzy tym, że np idę bez maski po ulicy z tym, że ktoś leży w szpitalu. Skoro obwiniacie ludzi za nie przestrzeganie czegoś czego w innych miejscach świat nie wprowadzono... Czy w takim razie krajach gdzie były mniejsze restrykcje rządy chciały dokonać ludobójstwa? ———— 👇 https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210329322-Dr-Bodnar-COVID-19-Te-chorobe-sie-z-powodzeniem-leczy-amantadyna.html ——- Nie imputujcie mi proszę jednak rzeczy których nie napisałem. Wiem, że wirus jest i że niektórzy przechodzą go ciężko. Jednak umieralność jest niska a koszty wszystkiego innego ogromne i będą się ciągnęły latami. A ludzie umierają w domach obecnie i tych ofiar przestawienia służby zdrowia jest więcej.
 2. 70soul

  Teorie spiskowe

  Nikogo nie wzywam tylko zapytałem. Złośliwość niepotrzebna. Jak pokazałem wyżej ludzie wygrywają sprawy w sądach. To jest pogrom. Jeżeli ktoś prowadzi firmę i zakazuje mu się pracy (nie rekompensując strat), bez podania nawet rzetelnych badań, że ten człowiek przyczynia się do zaskarżeń tylko wali propagandą na kolejnych konferencjach. To w pełni rozumiem ze się buntuje. To oni działali legalnie, władza nie. Korzystali ze swojego podstawowego prawa chociażby do pracy. Nie rozumiem natomiast mądrości etapu i ślepej wiary w to co władza ogłosi. Ot oskarżanie o najgorsze tych co maski nie noszą a gdy wytknie się to samo drugiej stronie to odpowie „w parku nie trzeba”. No właśnie kilka metrów dalej to zbrodnia ale tu już nie... (btw nawet w najbardziej krytycznym momencie w UK nie było przymusu noszenia zakrycia twarzy na ulicach) Buks dzięki za odpowiedz. Moją zbrodnią przeciwko ludzkości jest regularne chodzenie do fryzjerki do domu.
 3. 70soul

  Teorie spiskowe

  Mam do ciebie pytanie. Proszę o szczerą odpowiedz. Gdyby koncert był aktualny, nie było obecnych obostrzeń i masz ważny bilet, idziesz czy zostajesz w domu?
 4. 70soul

  Teorie spiskowe

  Jeżeli mowa o koncercie to jest to szerszy kontekst. Fakt nie sprawdziłem czy za kilka dni ma się odbyć jeszcze. Czy to aktualne. Normalny człowiek gdy jest chory nie leci do social mediów się tym chwalić, promować. Ale pewien raper (Pih) miał w tekście „niekomercyjność tez ma wartość komercyjną”. i to była wstawka. Nie twierdze ze jest spisek celebrytów, wiem jednak, że są bezwzględni by tylko było o nich głośniej. ——wdit Swoją drogą jakoś nie trzymał dystansu społecznego na imprezie urodzinowej. Dla mnie to normalne zachowanie co zrobił ale jak ganicie i obwiniacie za zgony ludzi co maja nos poza maską (lub w ogóle jej nie noszą) to bądźcie konsekwentni.
 5. 70soul

  Teorie spiskowe

  Również niepopularne jest to co napisze. Gdyz tak wielu ludzi stosuje szantaż moralny, ale uważam, że cel nie uświęca środków... ”W warszawskim Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym sanepid przegrał 97% spraw dotyczących kar za łamanie tzw. obostrzeń.” https://bip.warszawa.wsa.gov.pl/1052/967/informacja-w-sprawach-dotyczacych-kar-nalozonych-przez-organy-inspekcji-sanitarnych.html
 6. 70soul

  Teorie spiskowe

  Może już nie jest aktualny ten koncert, pytanie było zresztą bardziej retoryczne, chcesz powiedzieć, że nie był nawet w planach? Może, nie wszystko opisuje. Ale widzę w tym jednak (choć wcześniej się nie wypowiadałem o nim i tego jak przechodzi chorobę) autopromocję, cynizm.
 7. 70soul

  Teorie spiskowe

  Słowo „skomleć” przyszło mi na myśl po wizycie na Twitterze. (I tu na forum czytałem podobne opinie) Wytworzyły się grupy konfidentów co donoszą gdy tylko grupa ludzi się spotka (każdą mysz w kościele chcą liczyć a w supermarkecie wszystko wporzadku), albo spieszą w internecie zwalać winę na tych którzy zwyczajnie już za długo rezygnowali z normalnego życia i postanowili zadbać o siebie. To jest przykład ślepoty, obostrzenia rok nie pomogły to trzeba kolejny wariować... by jeszcze więcej ofiar było. Wielu ludziom został zabrany cały rok z życia. Trzecie święta maja spędzać sami bo... wirus dopiero odpuści 10tego. możliwość utrzymania dyscypliny w długim okresie jest nie możliwa i wiadome to było już na początku. Tak działa człowiek. Tylko na początku roku można było zobaczyć puste ulice. Gdy nikt nie wiedział „z czym to się je” Pogoda była inna to i w parkach się tak nie przesiadywało ale wszelkie miejsca do spacerowania, czy pod pubem gdzie wydają na wynos zawsze tłoczno, nie wspominając o kolejkach do kawiarni. ——-tak będzie👇 ——- Ogólnie język się zaostrza jak widać, że, rządzacy nie wyciągają wniosków z popełnionych błędów. To bezsilność i troska o ludzi których choroby i problemy nie są modne jak świrus. —-edit A co do celebrytów... idziecie na koncert?
 8. 70soul

  Teorie spiskowe

  Księża naprawdę nie są od tego by martwić się o wasze zdrowie fizyczne, Tylko duchowe. Analogicznie wg. was podczas wojny powinni nawoływać do poddania się, bo przybędzie ofiar, nie ważne, że pod butem okupanta ale będziecie żyć!. Otóż nie Panowie, celem życia nie jest samo przeżycie, izolujcie się ile chcecie, nakładajcie i po 8 masek. Wasza sprawa. Idąc do sklepu czy do lekarza pamiętajcie, że ktoś również ma potrzebę iść do kościoła i ma do tego prawo. Londyn wczoraj: robiłem podczas jazdy rowerem więc nie pokazałem dokładnie ilu ludzi było. Ale wy dalej będziecie skomleć, że grupka ludzi w Polsce pojechała autobusem i bez maski.. i to przez nich! i będziecie się tak turlać do 136 fali. Zamiast zrozumieć, że to walka z wiatrakami. sterują wami przekazem medialnym jak chcą. (i kręcą przy tym niezłe lody a o sprawach ważnych się nie mówi) Powiem wam anegdotkę, kiedyś jak miałem z 13 lat widziałem zakonnicę wyprowadzającą psa swojej siostry u której była w odwiedzinach. Pies szczekał na innego psa, ona do niego " nie szczekaj na niego to twój braciszek" I wy zachowujecie się jak taka zakonnica, zamiast zrozumieć że natury człowieka nie zmienicie, i wirus również się nie przejmuje lockdownem czy jego pochodnymi. odsadziliśmy już Szwecję o 80 więcej zgonów na milion mieszkańców. Zdrowia wszystkim życzę.
 9. 70soul

  Teorie spiskowe

  Jeszcze o testach...
 10. 70soul

  Teorie spiskowe

  Ja nic nie sugeruję. Nawet uczciwie powiem nie bardzo mi się chce zgłębiać wątek. Mam 23c na dworze ciesze się dniem.Ale pasuje do ogólnego działu i mnie trochę śmieszył.
 11. 70soul

  Teorie spiskowe

  ——- a teraz zarzucam wątek poboczny, w końcu to Teorie Spiskowe. 👇 https://www.bibula.com/?p=123923
 12. 70soul

  Teorie spiskowe

  Jak narazie nie planuje tego robić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.