Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

70soul

Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

259 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

133 profile views
 1. Przypomniało mi się jak kiedyś czytałem wywiad ze sprzedawcą który miał klienta niezdecydowanego na złotego Breitling’a za 100 tyś. zł. Facet przychodził zadawał dużo pytań i za piątym razem jak przyszedł to kupił. Tak, sprzedawcy po to właśnie są i po to są szkoleni by nie oceniać klienta np za wygląd i by być miłym nawet jak pyta o coś kilka razy. I szef tej pani nie będzie rozumiał tego, że miała gorszy dzień. Bo to nie ona jest najważniejsza tylko klient. Jak jesteś dobrze traktowany to chcesz wrócić do takiego miejsca a nawet polecisz dla kogoś. Edit. Widuję bardzo bogatych młodych ludzi którzy chodzą w koszulkach i dresach i oni nie mają nawet często chęci na czytanie forum i zgłębianie tematu kolejek i dostępności zegarków. Oni coś chcą to kupują. A odnośnie rynku wtórnego 👇
 2. Wiem ze jest. Jak pisałem mam zainstalowane ale nie używam, jakby nie praktyczna aplikacja. Dlatego z ciekawości pytam co ciekawego ta apka wam daje? Notyfikacje?
 3. Z internetu. https://www.instagram.com/reel/CDkCMELpzrT/?igshid=1pt5mekal9yy5
 4. Instalowałem kiedyś i mam do dzis na Ios ale nie korzystam, jakie ciekawe funkcje tam macie? Ja ciekawe dla mnie działy tego forum mam (jako skróty) na jedno kliknięcie na pulpicie ekranu.
 5. 70soul

  MMA

  Khabib wygrał swoją 29 walkę i ogłosił koniec kariery. https://inthecage.pl/khabib-nurmagomedov-zakonczyl-kariere/
 6. Również używam Dragonfly. Super sprawa, słyszę różnicę. (Nie sprawdzałem nigdy na komórce.)
 7. Od kiedy mam Nomosa metro datum uwielbiam go nakręcać. Ale dlatego, że go noszę codziennie od dłuższego czasu. Jednak gdybym miał kilka manuali to bym nie kręcili wszystkich. To jest obcowanie z zegarkiem 😉
 8. Właśnie to miałem na myśli, zapytam czy maja ten model na wystawie. W internecie pod tym adresem jest jakiś salon. Edit Dowiedziałem się, że z okazji świrusa nie pracują w weekendy. W dni robocze chyba nie pojadę. Jednak przed świętami weekendy będą dostępne. Dodatkowo robią spotkania online, na programie loom chyba. Spotkania się umawia na ich stronie internetowej. Więc każdy może się umówić. Pani mnie zapewniła, że w salonie mają prototyp każdego modelu.
 9. A gdzie planowałeś zobaczyć na żywo? U kogoś chyba tylko. Mieszkam w Anglii w weekend mógłbym podjechać pociągiem do Maidenhead, będę dzisiaj dzwonił do nich.
 10. Więc bedzie trudno zobaczyć na żywo. Aż napiszę do nich..
 11. Panowie mam do was pytanie, dawno już widziałem w internecie model C1 Power Reserve Chronometer, ale widzę na stronie producenta, że jest jako pre-order do listopad tego roku. Wiecie dlaczego? Czy początkowo był to tylko koncept? Zamówił ktoś albo planuje? https://www.christopherward.com/dress/c1-power-reserve-chronometer/C01-40APR1-S00W0-LBB.html#product-technical-data edit zauważyłem, że już było raz jako pre-order, pewnie zbierają interesantów i dopiero produkują odpowiednią liczbę modeli.
 12. Jedyny problem mini to będzie bateria.. z pozostałymi modelami z nowej serii w tym aspekcie bym się nie martwił dla mnie brał 90/120 odświeżania ekrany i ładowania zwrotnego. Poczekam chyba rok jeszcze. Na razie dalej używam X Jaki kolor?? Niebieski mi się podoba najbardziej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.