Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Master Zander

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Master Zander

 1. Przytrzymujesz dłużej w wolnym punkcie ekran aż wyskoczy Ci zmniejszony ekran pulpitu a na dole masz "ust. ekranu głownego" i klikasz. Otwiera Ci się kolejne menu, u mnie 2 i 3 pozycja od góry to "siatka ekranu startowego" a następna "ekranu aplikacji" w których zmienia się liczbę i układ ikonek.
 2. Ale zauważcie że niebieska jest tak piękna tylko wtedy jak prezentuje ciemne barwy, czarna ma tak non stop. Kolego krisp1 powiedz mi czy Twoja Omega przez te 7 lat była już w serwisie?
 3. Wszystkie swoje zegarki kupiłem przez Internet bez wcześniejszej przymiarki i tylko SKX miał nierówno osadzone wskazówki. SMPC też trafiła mi się idealna. No risk, no fun.
 4. Myślałeś o jakiejś kamerce, takie nagranie chyba ciężko podważyć.....
 5. Panowie tylko nie mówcie że macie po kilka/naście drogich zegarków i nie macie ubezpieczenia.
 6. Panowie nie szukajcie drugiego dna, sam pół roku temu sprzedałem swoje 18 letnie auto, bardzo przyzwyczajam się do rzeczy
 7. Chłopaki bez spinki, taki żarcik. Konrad dobra robota!
 8. Już widzę jak te wszystkie Janusze i Mirki zamiast ściągać 20 letnie ople z Niemiec ciągną 20 letnie roleksy, zysk na pewno większy....
 9. Czerwona i niebieska fajna na lato, czarna też daje radę. Idealnie byłoby mieć wszystkie, ale mam lekkie opory przed wydaniem łącznie za 3 paski ponad 2k PLN.
 10. Było w tym wątku kilka razy że idealnie pasuje, zaraz poszukam...
 11. swierszczu świetne połączenie. Waham się czy nie kupić do swojej smpc Rubber B w tym kolorze, chociaż niebieski też by pasował.
 12. Skoro są ludzie którzy uważają że włączone światła w samochodzie w ciągu dnia ułatwiają określenie szybkości nadjeżdżającego samochodu z naprzeciwka to warto jest stosować ten przepis, choćby dla kilku procent kierowców. Sam tak uważam bo niestety "robię" dziennie kilkaset kilometrów i nikt u mnie w rodzinie nie nosi okularów i ja też nie muszę.
 13. W mojej luzów na boki nie ma żadnych natomiast góra dół jest minimalny luz, ale innej możliwości nie ma bo jest tam wygięta do góry blaszka blokująca pracę bezela w jednym kierunku. Brałem w Kraff.pl
 14. Mówisz że mechanizm 2500. Z tamtych lat te mechanizmy były wadliwe. Zapytaj się o wersję mechanizmu, na pewno jest to 2500A, B lub C które właśnie się zatrzymywały. Dopiero wersja 2500D była dopracowana i bezawaryjna, do dzisiaj ją "tłuką". Zegarek wymaga naprawy w serwisie Omegi, Pan Henio na pewno sobie nie poradzi. Ja osobiście zegarka z tą wersją mechanizmu nie brałbym, omega nie likwiduje tej wady tylko ją niweluje przez użycie specjalnych smarów więc ryzyko zatrzymania wciąż istnieje, tyle tylko że po dłuższym czasie. Na WUSie masz pełno tematów pisanych przez wkurzonych posiadaczy tych wersji mechanizmu.
 15. Miałem kiedyś Audi S3 8L, czyli uturbione 1.8 i tam była pompa elektryczna która chodziła jakieś 5 minut po zgaszeniu silnika, chłodziła turbo płynem chłodniczym. W normalnym A3 z tym silnikiem nie było tej pompy. Co do wstrzymywania się z wyłączeniem silnika z turbo ma to sens w przypadku nagłego gaszenia silnika jak jeszcze turbina jest na obrotach. Mój kumpel prowadzi komis samochodowy, miał kiedyś ibizę 1.9 ostro grzebaną i tam turbinę było słychać jeszcze ok 10 sekund po przegazówce.
 16. Swoje mądrości nie wnoszące nic do tematu zachowaj dla siebie....
 17. Panie Bralczyk, kolega wyraźnie na wstępie napisał cyt.:"Oto jej wypociny, proszę o wyrozumiałość to pierwszy rok i tłumaczone w jeden dzień."
 18. 2500C różni się podobno od 2500D czcionką w datowniku. Moim zdaniem w tych latach były montowane mechanizmy w wersji C ale najlepiej napisać maila z numerem seryjnym zegarka do serwisu Swatch Group.
 19. Kupiony u nich Longines, Omega i rotomat Modalo, zero zastrzeżeń!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.