Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adamku111

Użytkownik
  • Content Count

    54
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About adamku111

  • Birthday 03/15/1978

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    SY
  1. Panowie, chce zamowic zegarek za ponad 150eur, ktos przerabial moze dostawe Inpostem, jak wyglada odprawa i jej koszt? Na infolinii inpostu niewiele wiedza, podobno komus zlecaja odprawe i nie sa w stanie podac kosztu. Konsultant z Ali wie jeszcze mniej.🤣 Ewentialnie wiecie jaka forme przesylki wybrac, zeby w PL dostatczyla ja PP? Mam do wyboru Premium, Standard oraz kilka firm kurierskich (zakladam, ze te odpadaja).
  2. Nie mam wlasnie pojecia. Wysylka jest z Chin, bo pomyslalem, ze moze te z EU tak maja. Moze chinczyk znalazl jakis sposob zeby ominac te 150eur?
  3. Pany, jak chinczycy licza to magiczne 150eur? Dodalem do koszyka zegarek za prawie 800zl i nie bylo "korekty ceny", czyli sklep od razu policzyl plus VAT. Dawno nic nie kupowalem na Ali i sie pogubilem.
  4. Wookie droczą sie z Toba. Masz chyba wszsytkie zrodelaka tanich Mudmasterow, teraz potrzebujesz jedynie odrobiny cierpliwosci i staniesz sie szczesliwym posiadaczem refurba/uzywki/faka, jak wiekszosc tutaj
  5. To nie EG podnioslo drastycznie ceny tylko zlotowka spadla/dolar podrozal Wookie specjlnie dla Ciebie sprawdzilem, w marcu za Muda zaplacilem 1639zl.
  6. Mam podobny nadgarstek nosze zegarki miedzy 38mm a 47mm, plus Mudmastera, Jak nie przymierzysz nie bedziesz wiedzial jak lezy.
  7. Clusca dobrze mowi, zeby naniesc drugi numer tak jak to widac na zdjeciach musieliby usunac pierwszy ew. zmienic dekiel. W moim nr jest centralnie pod LIGHT, uzywka kupiona na EG
  8. Widac dobry zegar To zostaje EG, taniej chyba nie znajdziesz, nawet MD mial drozej.
  9. Wookie na fejsbuku pytales? jest duza grupa fanow G.
  10. Jeszcze nie tak dawno byly po 1670zl. Kupujecie hurtowo to i drozeja
  11. Panowie moze ktos potrzebuje nabyc DC-4 GMT? Mam na zbyciu nieuzywany egzemplarz w dobrej cenie, Dostalem od forumowego kolegi ciekawa propozycje i musze zwolnic miejsce w pudelku.
  12. Jezeli pytasz o zegarki to 2 max 3 lata. Widzisz jestesmy w podobnym wieku a ja mam odwrotnie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.