Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

krzysztof16fu

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Bywa pomocny
 1. Mój pierwszy Oris,z pewnością nie ostatni.Ale mam jedno ale,pasek jest zbyt sztywny i wolałbym zapięcie o ProPilota.Jak ma ktoś na zbyciu to chętnie kupię.
 2. Wiem o czym mówisz ale nie przyszło mi to do głowy jak jeden pasek może pasować do wielu zegarków pomijając rozmiar koperty.Na wygląd i estetykę składa się wiele szczegółów tak wiele jest wątków na forum.Ja mam 6 zegarków mechanicznych i nie wyobrażam sobie zamiany pasków z tego do tego chociaż rozstaw się w wiekszości będzie się zgadzał.Cały czas powtarzam indywidualność i niepowtarzalność i klasa.
 3. Jak można wykorzystać dany pasek do różnych wymiarowo zegarków,albo jest 24.22,20,18.Chodziło mi o indywidualny wygląd paska ktoś spojrzy i zapyta z ciekawości.
 4. Zgadzam się ale czy zmienia się na tyle żeby robić 5 dziurek.Zmieniasz zapięcie paska 3 razy dziennie na czczo po jedzeniu 😃czy wybierasz pośrednie.
 5. Masz rację trzeba wypośrodkować. To jak zapniesz spadnie ci😀
 6. Gdybym sam szył lub zamawiał to zamówił bym z jedną dziurką.Nikt takiego niema.Pasek mam dla siebie a obwód nadgarstka się nie zmienia.Co o tym myślicie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.