Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kyo

Użytkownik
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

564 profile views
 1. Kyo

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  Ponownie dostępnny Edit: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-g-shock-gorillaz-bluetooth-sync-radio-solar-limited-gw-b5600gz-1er
 2. Kyo

  OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

  No ja myślałem żeby żonie dać
 3. Kyo

  GW-9400 Rangeman

  Zapytaj się o pasek do modelu: GW-9430. Jak zapytasz o żółty pasek do GW-9400 to powiedzą że nie ma. Już ktoś kiedyś miał jazdę na forum z serwisem o paski
 4. Kyo

  GW-9400 Rangeman

  W linku poniżej masz wszystkie Rangemany https://www.g-central.com/casio-g-shock-gw-9400-rangeman-all-models/ Czarny zwykły lub Karbon Zielony zwykły lub Karbon Czarny z połyskiem Karbon Żółty karbon Szary Karbon Niebieski zwykły lub Karbon Czerwony zwykły lub Karbon Zielony transparentny Karbon Zielony moro Karbon Pomarańczowy Karbon Różowy Karbon Biały Karbon Niebieski jasny Karbon Piaskowy moro Karbon Z tym że niektórych modeli / pasków nie kupi się oficjalnie w PL. Te które na 100% można kupić wg. mojej wiedzy w PL pogrubiłem
 5. Waldzior - to moje wskazania - zegarki kalibrowałem jakieś pół roku temu (albo i jeszcze dawniej). Odczyt po 40 minutach w jednym miejscu. Jak kalibrujesz to temperatura potrafi się zmienić od samego chwycenia zegarka w ręce. Ja kalibruję mniej więcej tak że odstawiam na około 40 minut w jedno miejsce i potem ustawiam jeszcze przynajmniej 2 razy do urządzenia wzorcowego. Dobrze żeby nie było zmiany temperatury w tym czasie czyli bez otwierania okna, przeciągu itp.
 6. Jak wyżej - też miałem oba w tym samym czasie i zgadzam się całkowicie z tomaliuszem.
 7. Kyo

  GW-9400 Rangeman

  Wg. instrukcji tylko serwis pozostał.
 8. Kyo

  GW-9400 Rangeman

  Czy pozostanie dla gadżeciarzy to się raczej dopiero zobaczy i rynek to unormuje. Mi się podoba wszystko poza ceną. Bardzo chętnie kupię jak cena trochę zejdzie. Dla porównania GWG-1000 był wyceniony na $750 a jaka jest cena na takim eGlobal każdy widzi.
 9. Kyo

  GW-9400 Rangeman

  Tym bardziej to śmieszne że od zwykłego noszenia farbuje od długiej koszuli Strach pomyśleć jak bo go trochę pobudzić
 10. Kyo

  GW-9400 Rangeman

  Brudzi się. Chyba że się zakłada tylko do zdjęcia. Codziennie jak się nosi to standardowo końcówki "farbują" I to wcale nie jest tyrany. Ot - biurowa praca.
 11. Podaj na PW emaila to podeślę instrukcję PL. Co do kompasu - nie trzymasz go czasem w pudełku? Mój 2 razy zgłupiał - to chyba przez pudełko na zegarki a konkretnie jego zamykanie na magnes (trzymałem go zaraz obok zamknięcia). Teraz odstawiłem na tył pudełka i jest spokój. Z innymi G-shockami nie miałem tego problemu.
 12. Kyo

  Casio-dział techniczny

  Kolega z pracy który kupił G-9300 ponad 2 miesiące temu ma w tej chwili odchylenie około 1,5 sekundy. Ustawiać nie ustawiał jak pytałem bo twierdzi że nie umie (fakt, po zakupie razem z Matejem mu ustawialiśmy).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.