Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

plszcto

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4008 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zielony jest kozak[emoji2956] natomiast jakby wypuścili wariację nt. czerwieni/burgundu... to bardzo bym się musiał przekonywać, że go nie potrzebuję;-)
 2. Kolejna bzdura, która śmierdzi na kilometr słusznie minioną komuną i zbieraniem poparcia przez polityków. Jeszcze tylko brakuje nakazu, by to samo stanowisko, było tak samo płatne u każdego pracodawcy - jak się bawić to po całości:). A poważnie - widełki płacowe dla danego stanowiska + jasny, równo traktujący wszystkich pracowników na danym stanowisku, system premiowy są wystarczające. To w którym miejscu zakresu wylądujesz i jaką będziesz miał premierę, niech zależy od twoich umiejętności/zaangażowania/doświadczenia. Dawanie "po równo" nie prowadzi do czegoś dobrego (choć pewnie można znaleźć wyjątki), a promuje jedynie miernotę i bylejakość. Kto tego nie rozumie ten głąb i trąba;-) a po co tu prawo? uważasz że jesteś równie dobry jak kolega co ma 500 więcej? idź do szefa, uzasadnij dlaczego chcesz mieć tyle samo. Jak szef się z tobą zgadza - powinien ci dać tą podwyżkę. Jak się nie zgadza i poda twarde argumenty dlaczego nie da, wypada się nad nimi zastanowić i zrobić tak by finalnie dogonić kolegę. A jak ci powie, że "nie bo nie" to warto się zastanowić dlaczego dla niego pracujesz. Innymi słowy - jak cię garnitur zaczyna cisnąć, to albo próbujesz go przerobić (jak go lubisz i jest z czego), albo szukasz nowego. A jak nie szukasz przez X lat nowego, to albo lubisz jak cię "pije w kroku" , albo wcale nie jest tak ciasny. Oczywiście - to uproszczony schemat, ale z czytelnym (mam nadzieję;-)) przekazem.
 3. ja tam nie widzę żadnego usprawiedliwienia, tylko suche spostrzeżenia dotyczące różnic. Interpretacja tych różnic została pozostawiona nam:-)
 4. mija nieco ponad pół rok posiadania, żaden wcześniej nie miał bransolety tak łatwo łapiącej rysy, ale ciągle daje fun:-) połączenie automatycznego naciągu z ręcznym oraz długą rezerwą chodu jest super praktyczne; godny rywal dla bezobsługowego OCW-T200
 5. plus mam wrażenie, że nasze grono nieco może zaburzyć rozkład statystyczny odpowiedzi;-)
 6. .... i do domu na wakacje[emoji2960][emoji2960]
 7. Walijczyk chyba do końca nie miał konkretnego pomysłu jak strzelić; nikt wcześniej tak długo się nie zastanawiał po gwizdku i wyszedł farfocel - ani silny, ani precyzyjny (na całe nasze szczęście:-))) )
 8. refleksja na gorąco: nie było źle, oglądało się lepiej niż w ostatnich miesiącach ale brakowało mi strzałów na bramkę; a bez tego na euro nie zwojujemy nic. Zatem wydaje się być zasadne pytanie czy to światełko w tunelu to nadzieja czy towarowy z węglem;-)
 9. no to karne nas czekają (stan na 30sek do końca) będzie ciekawie i nieprzewidywalnie ufff ;-)
 10. na razie obie drużyny wyglądają podobnie, więc na tą chwilę - dogrywka
 11. czyli można jak się chce;-)
 12. same zegary tak; natomiast idzie za tym konieczność zmodyfikowania systemu pod te zegary, utrzymywania stanów magazynowych, kolejnego dostawcy w portfolio, przygotowania innych wytycznych montażowych i serwisowych dla tego modelu, i pewnie całej masy innych dupereli, których koszt jednostkowy jest niewielki, ale z perspektywy koncernu pociąga za sobą całą masę kosztownych aktywności niezgodnych z wytycznymi optymalizacji kosztów. Z drugiej strony - z sentymentem wspominamy to https://images.app.goo.gl/t6cbds7ysp3fJkHd6 czy to https://francuskie.pl/wp-content/uploads/2022/11/20221029_105700-scaled.jpg czy choćby to https://preview.redd.it/5qoy4pb6uoz01.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=5c9bf7a457bf008a7f4142a11352feb25d188c5a a jednocześnie narzekamy na ekranoze:-) Myślę, że różnica polega na tym, że kiedyś wyświetlacze były jakoś wkomponowane w deskę, ktoś się starał żeby to jakoś wyglądało; dziś przylepiają ekran i wszyscy mają być zadowoleni. Dla mnie bylejakość i droga na skróty, przede wszystkim w celu osiągnięcia lepszej marży. Cała reszta to bullshit.
 13. dane z obserwacji sytuacji życiowych wskazują jasno, że... znakomita większość populacji instrukcji nie czyta, traci czas na samodzielne, z reguły zakończone niepowodzeniem, próby "ustawienia/konfiguracji", po czym sfrustrowana i narzekająca na urzędzenie, niejednokrotnie w stylu "co to za g...o/co za debil to wymyślił" zawraca 4 litery innym[emoji16][emoji2960] A wystarczyło otworzyć książeczkę, dziś często aplikację na smartfona, wyszukać w indeksie haseł właściwą stronę i wu-a-la [emoji41] pozdrawiam wszystkich samodzielnie dochodzących do wiedzy🫡 ps: też nie korzystam z instrukcji.. na początku;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.