Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

plszcto

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4101 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. z dachem to on nie pojeździ :-))
 2. i to jest chyba odpowiedź na moje pytanie, co też potwierdza moje spostrzeżenia - oni są jedynie "białkowym system nadzoru"/"monitoringiem wizualnym z funkcją powiadamiania" i nie mają nic wspólnego z aktywnością fizyczną. Dużo tańszym niż systemy elektroniczne, pewnie mniej dokładnym ale wszystkim to pasuje.
 3. wybacz, ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie tylko dalej podśmiechujki ;-) jakoś ten system działa - ktoś te firmy zatrudnia, one zatrudniają niepełnosprawnych, na koniec zapewne ktoś wystawia polisy ubezpieczeniowe zarówno dla tych firm ochroniarskich, jak też ich klientów. Chciałbym po prostu zrozumieć/poznać ten model biznesowy trochę lepiej:-)
 4. no właśnie - dlaczego? tak się śmiejemy z tego, ale czy ktoś wie jakie są obowiązki takiego "ochroniarza"? może właśnie on nie musi być postury Arnolda i mieć szybkości Bolta (tego sprintera oczywiście;) ), bo na stanowisku, na którym jest zatrudniony nikt tego nie oczekuje.
 5. ja to się dziwię, że Citroen ten pomysł odpuścił - dla mnie genialny pomysł, wszystkie przyciski ZAWSZE w tym samym miejscu[emoji7]
 6. Bierz mocniejszy silnik; to dość ciężkie auto i potrzebuje koników do sensowniej jazdy. Ja używałem 1.7CDTI 125KM i było tylko znośnie; więc te 115KM z benzyny może być mało.
 7. przecież wiedziałem;-))) co do Twoich propozycji - pierwsze, jest nawet ok, drugie - no nie, jednak nie Tak mi się skojarzyło - ja jestem od pierwszego tekstu, Tobie bliżej do trzeciego;)))
 8. jak to mówią "uderz w stół.." [emoji13] potencjalny finał z FRA i HOL nie sprawi, iż występ naszej reprezentacji stanie się lepszy. Że tak to ujmę - jak coś wygląda jak kaczka, chodzi jak kaczka i kwacze jak kaczka, to nie ma bata: to musi być kaczka;-). Okoliczności tego odbioru nie zmienią. Tak samo jest z naszą reprezentacją - zagrali... jak zagrali (nieźle z HOL, beznadziejnie z AUT, i nijako z FRA która się starać nie musiała). PS: nie życzę im upadku, wręcz przeciwnie - trzymam kciuki za Probierza i niech tworzy drużynę, która będzie zawsze biegać jak ta z meczu z HOL. PS2: A tymczasem oczy krwawią od patrzenia na ENG-SUI [emoji2369]
 9. nic ponad to co zostało powiedziane ;-)
 10. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. W206 - C180 sedan, na zmianę z pugiem 508 II liftback
 12. co do silników - w Audi był diesel, w VW benzyna (oba 190KM). To nie była kwestia oczekiwań - Q5 odebrałem jako poprawne i nic ponadto; VW - w moim odczuciu tam było lepiej. Po prostu:-) Tak czy inaczej - do żadnego nie wrócę, bo SUVy to nie moja bajka.
 13. nie znam się to się wypowiem;-) z suvow miałem okazję pojeździć kilka miesięcy właśnie Q5 190KM diesel i blisko rok Tiguanem Allspace 190KM benzyna. Q5 nie urzekło mnie w tym czasie niczym, rozczarowało awarią systemu ad-blu i dziwnym poszarpywaniem silnika/skrzyni/hgw czego (serwis nie był w stanie tego zdiagnozować, a "w komputerze nie ma błędów, więc problemu nie ma"). VW natomiast bardzo pozytywnie mnie zaskoczył w zasadzie wszystkim - jakoś materiałów, spasowanie, całkiem dobre wyciszenie i komfort. Cena zakupu obu egzemplarzy była w zasadzie taka sama ( max limit w firmie). Przestronności nie porównuję, bo w tym wypadku to bez sensu. Po tym doświadczeniu, nie widzę sensu dopłacać do "premium" w audi, "premium" którego nie zauważyłem. ps: oczywiście rozumiem kwestie finansowania, gdzie audi wypada faktycznie dobrze. nie znam się to się wypowiem;-) z suvow miałem okazję pojeździć kilka miesięcy właśnie Q5 190KM diesel i blisko rok Tiguanem Allspace 190KM benzyna. Q5 nie urzekło mnie w tym czasie niczym, rozczarowało awarią systemu ad-blu i dziwnym poszarpywaniem silnika/skrzyni/hgw czego (serwis nie był w stanie tego zdiagnozować, a "w komputerze nie ma błędów, więc problemu nie ma"). VW natomiast bardzo pozytywnie mnie zaskoczył w zasadzie wszystkim - jakoś materiałów, spasowanie, całkiem dobre wyciszenie i komfort. Cena zakupu obu egzemplarzy była w zasadzie taka sama ( max limit w firmie). Przestronności nie porównuję, bo w tym wypadku to bez sensu. Po tym doświadczeniu, nie widzę sensu dopłacać do "premium" w audi, "premium" którego nie zauważyłem. ps: oczywiście rozumiem kwestie finansowania, gdzie audi wypada faktycznie dobrze.
 14. fakt - nie porwał mnie:-) Natomiast obrazek tej reprezentacji, pod Probierzem, jest dużo bardziej optymistyczny niż w ostatnich latach, więc tak - mam nadzieję, że ciągle będzie miał odwagę zmieniać i ulepi coś, na co będzie się dobrze patrzeć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.