Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bukszpan

Użytkownik
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Początkujący

About Bukszpan

 • Birthday 04/30/1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Żywiec
 • Hobby
  Żonglowanie ryżem, liga krykieta Trynidadu i Tobago, drzewo genealogiczne Eminema.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Szukam czegoś jak w temacie posta. Koniecznie automat na bransolecie. Jakieś pomysły w budżecie 3k PLN? Dzięki i pozdrowienia, B.
 2. Tak po ludzku zastanawiam się nad źródłem dysproporcji w cenach Jomashop i AD. Z mojego punktu widzenia jeśli dostaje się IDENTYCZNY zegarek, a całość różnicy w polega na kwestiach gwarancyjnych czy "opakowaniowych" to biorę w ciemno sikor z "grey marketu". Jak było w Twoim przypadku? Zegarek spoza oficjalnej sieci sprzedaży był wolny od wad czy byłeś w stanie mu coś zarzucić?
 3. no właśnie szukam kogoś kto jest mi w stanie to wytumaczyć. Przeczytałem ostatnie 10 stron tego wątku (nie była to najprzyjemniejsza lektura jeśli mam być szczery ) a jednoznacznej odpowiedzi jak nie było tak nie ma. tts, miałeś styczność z którymś z wspomnianych wcześniej sprzedawców?
 4. Cześć, z góry przepraszam jeśli okaże się, że temat był już poruszany, ale sprawdzałem zawartość forum i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Chodzi mianowicie o ofertę sklepów Jomashop i Watchgooroo z serwisu Ebay. Jaki jest Wasz stosunek do tych sprzedających? Ostatnio w ich sklepach pojawiły się zegarki Glycine w barbarzyńsko wręcz niskich cenach (w porównaniu rzecz jasna do cen autoryzowanych dealerów marki) i nie ukrywam, że z chęcią kupiłbym Combat Suba za ~2k PLN (nie doliczam VATu, bo będę w stanie go uniknąć). Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam, B.
 5. Hej! Jakie Seiko nosi Bartosz Walaszek a.k.a. Fagot w teledysku do piosenki "Heteromagnes"?
 6. @centralny przepiękny, szczerze gratuluję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.