Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wojtbar

Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

205 profile views
 1. Wojtbar

  Zegary samochodowe

  Bardzo ciekawy zbiorek, wydaje mi się jednak, że to w większości zegary podróżne, może poza jednym. Pociągająca i różnorodna kategoria zbieracza Niestety, najmniej trwałym elementem tych zegarów są obudowy, stąd najczęściej ich brak.
 2. Piękna pamiątka, jeśli nie będzie nadal leżeć w szufladzie, to wymaga czyszczenia. Mechanizm to popularna ETA 1080 ... w wersji robionej dla Doxy oznaczonej 1147 (zobacz pod balansem). Zgadzam się że to lata 50-te, raczej wczesne.
 3. Unitas 148 lub podobny z rodziny ... choć napis dziwnie "drapany". Ceny usług są bardzo umowne ... ja bym jeszcze zapytał w innych miejscach.
 4. Super zakup, lubimy kosteczki .. a mechanizm podobny do kilku podobnych 😀 ... dokładnie takiego nie mogę jednak namierzyć. Nie przypuszczam, że sprawdzisz pod tarczą?
 5. ... można trochę powróżyć ... choćby tyle, że w środku jest pewnie Unitas 😉 ... może nawet 173 ... a odrobinę poważniej, to wskazówki przypuszczalnie wymienione.
 6. Kwarce z lat 70-tych to solidne i często oryginalne zegarki ... znane marki miały jeszcze nadzieję, że przetrwają nadchodzący potop.
 7. Zawiesiłem oko z chwilowym namysłem, dobra oferta ... jednak Pierce jako pierwsze i jedyne chrono to nie jest dobry pomysł.
 8. Kostki to są niebywale zgrabne zegarki. ... a co to, to B.C.P.?
 9. Jednoczęściowa koperta chroni skutecznie tarczę i utrudnia niepotrzebne grzebanie ... często spotykana w Benrusach.
 10. Bo Benrus to fajna firma ...
 11. Nie, nie ... pojawiały się regularnie za jakieś grosze na znanym portalu, nawet nie jestem pewien czy to czasem nie są jakieś stare zapasy. Wykonanie jak ze starego warsztatu. Drażnisz mnie okropnie tym Longinesem.
 12. Mido super ... lubię takie oryginalne wzory. ... a to konkurencja dla DS2 ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.