Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

graver

Użytkownik
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

graver last won the day on December 20 2013

graver had the most liked content!

Community Reputation

198 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Wędkarstwo,zegary.

Recent Profile Visitors

521 profile views
 1. To ja już nic nie rozumiem, napisałem Ci pokazałem że mam taką koronkę i czeka na Ciebie, a wałka takiego nie znalazłem o takich wymiarach.
 2. Nie kupisz innych spróbuj wymienić, masz prawo dodaj zdjęcie, na blaszce wisi ciężar wahadła więc musi być mocno wykonane, nie wiem czy potrafisz samemu nawiecić 4 iotwory w mosiądzu i przebić mosiężnym drucikami i zanitować ja dorabiałem sam blaszki kiedyś ale nie zawsze pójdzie ok i może się któraś skrzywić i robota od nowa, blaszka musi być prosta inaczej wahadło będzie się kiwać.
 3. Bo widzisz, stare blaszki nie były wykonywane z jednego kawałka, każda blaszka była przewiercona i miała wstawiony nicik rozklepany i wyszlifowany na równi z mosiądzem by go nie było widać, a teraz wykonują z jednego kawałka stali i skoro wyskoczyła stalka to jest zaciśnięta tylko w mosiądzu dziwne, jak całkiem puści to z dużą siłą ramie wahadła rąbnie w widelec i będzie duże kuku!
 4. Bardzo mądry pomysł na napisanie nazw części w kilku językach, swoją drogą podaj wymiary wałka naciągowego ponieważ nawet jak nie znajdę identycznego to może wystarczy podtoczyć w którymś miejscu i będzie pasował, odnośnie koronki to dziś poszukam, pozdrawiam Robert
 5. A to ja, chyba na choince w pałacu kultury i nauki z prezentem
 6. Noo, ja pamiętam plastikowe czołgi rudy 102, żołnierzyki te z kiosku, samochodziki plastikowe kioskowe, diable główki z językiem, gumowego king konga, zapałki z czarnym skaczącym kotem zresztą wykonane z listewek drewnianych itp...
 7. Pewnie pamiętasz z dzieciństwa żarcik o ruskich zegarkach kwarcowych: idzie wania i chwali się zegarkiem, pyta go grisza a gdzie baterie? A wania pokazuje na dwie walizki które dźwiga pod pachami.
 8. No to dalej po kolei, ile mamy razem lat? A wracając do tematu to niepotrzebnie pisałem o tych pastylkach, ja kiedys próbowałem czyścić tarczę porcelankę w czystym roztworze gronalu w myjce i ładnie wyczyściło, jednak czy przy czyszczeniu bardziej agresywnymi specyfikami nie zrobi się tarcza matowa? Pastylki także można rozpuścić, wlać do myjki płyn i czyścić do skutku
 9. W 1975 roku dostałem od chrzestnej na komunię zegarek łucz prostokątny i długo się nie nacieszyłem nim ze względu na wypadające notorycznie szkiełko, w końcu rozbiłem zegarek z premedytacją i zapamiętałem do końca życia przygodę z pierwszym zegarkiem sowieckim, ot i tyle.
 10. No! to razem mamy 117lat, chyba że... Leskos się dołączy z wiekiem😁
 11. Przepraszam, 50 tkę daawno przekroczyłem🙄
 12. Nie rozumiem o co Ci chodzi? Ja nigdzie nie napisałem (znikną widoczne kreski pęknięć jeśli już to mogłem napisać że znikną pęknięcia włosowe z tarczy porcelanowej,tak więc o co Tobie chodzi?
 13. Zgadza się, lecz ja zapodałem wszystkim co mają problem z pajączkami😜
 14. Sorry, ale ja nie napisałem o kleju do naprawy porcelany, a o środku do czyszczenia tarcz porcelanowych z pajączków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.