Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rybak1979GSL

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3812
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Rybak1979GSL

  1. Ładna rakietka Wskazówki powinny byc złote z wypełnieniem i oczywiście dłuższe
  2. To ten sam mechanizm chyba pobieda i zim jedna rodzina. Ładny Zim
  3. Kwiatek ja tak samo. Raz w tygodniu nakręcam wszystke zegarki jakie mam a przy zakładaniu zmieniam datę
  4. Gratuluje Kwiatek czajka ladniutka i rakety także dobry zakup
  5. Start piękny szukam takiego w ludzkim stanie Gratuluje Twoj ładnie wyglada
  6. Gratuluje kolego Gregorian piękny !!! Do mnie jeszce dojechała krwista Slava - Piękny automat wydaje sie, ze pełen oryginał
  7. Do mnie dotarł poljocik automat w dość przyzwoitym stanie. Duży grubasek
  8. Dorzucę swoje 2 słowa. Mi osobiście szukanie, rozbieranie, czyszczenie sprawia ogromna radość i juz nawet żona ma swoje ulubione zegarki, których za nic w świecie nie moge sie pozbyć haha
  9. U mnie dzisiaj taka slava na rece. Wiem koperta nie z tej slavy ale to moje celowe działanie. Według mnie tarcza idealnie współgra z porowatym ringiem na kopercie
  10. Idealnie Ci ta lodowka pasuje Fajny pasek skąd go wyrwales
  11. Ja tez go lubie stad zamiłowanie do takich poljotow, slav lodówek i tv raket
  12. Ładny poljocik gratuluje tez takiego mam i jest ze mną często
  13. U mnie skromniutko Pobeda dolniak do pary przyszła.
  14. Tez mam takie podejrzania czasami cos sie pojawi i zaraz znika albo aukcja z licytacja sie kończy nagle pomimo tego, ze jest kilku licytujacych
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.