Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rohi

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    164
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Rohi

  1. Popieram aksima, nawalone komplikacji ile się dało na tej tarczy, a w sumie prosta czynność, czyli odczytanie godziny powoduje trudności...
  2. TomekR, co to za model? Mnie również się bardzo podoba
  3. Nie no, po pracy Maro było o wiele "okazalej"
  4. Pablo, piękny ten Twój Kemmner, właśnie czegoś takiego szukam! Mógłbyś mi podesłać na PW informację, jak nabyłeś ten okaz oraz jaką kwotę taki kosztuje? Pozdrawiam!
  5. Niestety, w salonie była tylko wersja czarna, chociaż sprzedawca powiedział, że w niedalekiej przyszłości mają dojść modele z innymi kolorami tarcz, więc być może i biała się pojawi.
  6. Wczoraj miałem przyjemność przymierzyć nowego Conquesta w krakowskiej Bonarce - ogólnie bardzo mi się spodobał, choć pierwsze moje wrażenie to było "ale ciężki!" Poza tym uświadomiłem sprzedawcę, który próbował mi wmówić, że ten model ma 30 ATM, a nie 5
  7. Przyznać trzeba, że koronka w tym Heuerze wkomponowana idealnie! Indeksy są nakładane?
  8. Piękne połączenie czerni i złotego na tarczy w tym Zenicie! Ma gwiazda klimat
  9. Big001, świetna klasyka gatunku! Gratulacje czasomierza
  10. Trzeba przyznać, że w powyższym Glycine super komponuje się to Nato z indeksem 24 i 12
  11. irek, nie mogę się dopatrzyć - co to za zegar?
  12. pmborek, gratulacje Glicerynki, niech się nosi!
  13. To prawda, te Seikacze niezły klimat reprezentują sobą
  14. Nie wiem czy to przez genialne zdjęcia, ale jak zobaczyłem powyższego Hamiltona y60 to moją pierwszą reakcją było: "ŁOOOO!"
  15. Ja zdecydowanie wolę jednak Twojego, jakoś okrągła koperta jak dla mnie do otwartego mechanizmu bardziej pasuje.
  16. Genialny Aerowatch! Uwielbiam szkeletony, są po prostu magiczne - wpatrywać się można godzinami, a i tak hipnotyzują i wywołują za każdym razem mały zachwyt
  17. Ładny model! Co to za kaliber?
  18. Ciekawe czy Stihl lub Makita również mają swoją małą zegarkową "kolekcję"
  19. Przecież nie powiedziałem, że nie pasuje czy że jest brzydka, wyraziłem swoje zdziwienie i stwierdziłem tylko, że wielkością zdecydowanie odbiega od standardów zegarkowych Swoją drogą, jak się ma szerokość przedmiotowej klamry w zestawieniu z wielkością koperty Paneraia?
  20. Klamra jak do paska, ale do spodni, a nie zegarka
  21. Ja również gratuluję powiększenia rodziny! Bardzo podoba mi się pomysł, aby nowo narodzonemu dziecku kupić fajny czasomierz - super nie tylko pamiątka, ale i symbol
  22. Zgadzam się, IWC klasa sama w sobie - w tym zestawieniu bez żadnych wątpliwości.
  23. Dzięki wielkie, odkąd przyszła paczuszka z Junghansem w środku non stop cieszy oczy - bardzo intrygująca jest w nim tarcza, ślicznie odbija światło połączenie matowej szarości i głębokiej, błyszczącej czerni (gdy tylko znajdę trochę więcej czasu wrzucę kilka dodatkowych zdjęć )
  24. Ostatnie zdjęcie cudne, gra światła + sceneria ... pozazdrościć nie tylko zegarka, ale i widoków
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.