Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

hacik

Użytkownik
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hacik last won the day on December 10 2013

hacik had the most liked content!

Community Reputation

2 Początkujący

About hacik

 • Birthday 02/26/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mikołów

Kontakt

 • Skype
  hacik81
 1. Dawno nic nie wstawiałem ale to dlatego, że u mnie bez zmian i dziś tak:
 2. To właśnie jedyna rzecz, która nie podoba mi się w Omedze - czyli kłopoty z kontrolą jakości. Przecież ktoś składał ten zegarek i oglądał i nie zauważył tej wady? Trudno mi w to uwierzyć. Szkoda, wada którą widać bardzo słabo świadczy o firmie.
 3. Pamiętajmy, że serwis zegarka to nie to samo co serwis np elektroniki. Lepiej aby trochę dłużej poleżał na testach niż wrócił źle wyregulowany.
 4. Dla jednych to co jest wada dla innych jest zaleta . Nie można wszystkim dogodzić. Na szczęście w kategorii cenowej Rolexa jest mega różnorodny wybór. Ja tam uwielbiam Rolexy i bardzo mi się podobają.
 5. I bardzo dobrze. Gdyby wszystkim podobał się tylko jeden producent to było by słabo. Każdy jest inny i każdemu ma prawo się co innego podobać
 6. Świetne zdjęcie. A o zegarku nic nie napiszę, bo wszyscy wiedzą, ze jest wspaniały . Piękna kompozycja stali i złota z jasną tarczą.
 7. Myślę, że jak najbardziej tak. Koledzy już tutaj wklejali swoje Tudorki wiec wklejaj jak najszybciej bo to świetne zegarki.
 8. Hehe dobre . W środku mają stal, krzem, mosiądz, tworzywa sztuczne itp. Ja uważam, że oba mechanizmy zarówno w Omedze jak i w Rolexie są bardzo dopracowane. Na plus Rolexa jest to, że te mechanizmy są już sporo lat na rynku. Zresztą jest mnóstwo recenzji tych zegarków na necie, wystarczy poszukać. Omega poszła bardzo do przodu z jakością w ostatnich latach. Ja jednak gdybym miał brać chrono od Omegi to tylko Speedmaster a PO tylko w wersji z trzema wskazówkami lub GMT.
 9. W nowym roku tak: Zdjęcie jest trochę niewyraźne bo i ja jestem niewyraźny dziś .Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Spełnienia marzeń i nie tylko tych zegarkowych .
 10. Mnie tam się aktualne kolory bezela podobają . Może dlatego, że nigdy nie miałem do czynienia z "Pepsi"? Wydaje mi się też, że kolory czarny-niebieski bardziej pasują niż niebieski-czerwony do funkcji dzień-noc. No ale to już rzecz gustu. Dla mnie każdy aktualny Rolex jest świetny a na vintage się nie znam i nie wypowiadam.
 11. W starym roku: Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/99396-rolex-gmt-master-ii-blnr/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.