Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fish1990

Użytkownik
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. dokładnie o to mi chodziło. Dzięki za szybką odpowiedź
 2. Panowie, oświećcie mnie, co to jest za pasek/rodzaj paska jak na Omedze (z lewej) z przed kilku stron: Z tego, co kojarzę, to Eterna Kontiki ma coś podobnego, ale nigdzie nie mogę znaleźć czy to ma jakąś nazwę i gdzie to ew kupić.
 3. Grossi: jasne, ale tych leniwych już to odstraszy:) Ewentualnie można pomyśleć nad znakiem wodnym na zdjęciach, ale szczerze to nie mam pojęcia jak to zrobić od strony technicznej(chyba wszystkie fotki musiałyby przechodzić przez serwer...)
 4. na forum ostatnimi czasy nie zaglądam zbyt częto, jednak zmieniłbym 2 rzeczy. bazarek podzieliłbym na 2 częsci: -zegarki -akcesoria. Po drugie zablokowałbym możliwość kopiowania tekstu z forum jak i pobierania zdjęć. Sam ostatnio padłem "ofiarą" przywłaszczonego opisu i zdjęć, które ktoś sprzedał na allegro(faktyczną ofiarą jest kupujący który zapłacił kilka tys oszustkowi..). Nie tylko ja się spotkałem z takim czymś, a dlaczego mamy dawać zarabiać wyłudzaczom poprzez rozmowy nt. naszego hobby?! Pozdrawiam!
 5. no to oby nam się dobrze nosiły:) PS z rozpędu tu wrzuciłem, dopiero potem popatrzyłem, że jednak powinno być w vintage...
 6. muszę się pochwalić całkowicie przypadkiem, więc cieszy jeszcze bardziej. pozdrawiam
 7. Ja tez moge Wam jedynie pokibicowac, no i pogtatulowac:) fajnie, ze bedzie gdzie podziwiac Wasze cudenka. Pozdrawiam
 8. No to musisz to koniecznie nadrobić, wtedy będzie jeszcze większe ŁAŁ!
 9. MWATCH masz może zdjęcia zegarka z przed "spa"? Bardzo ładnie zachowana tarcza jak na "białaska":)
 10. A ja za to mogę polecić pana w Astrze na ulicy Horbaczewskiego. Zakład ten polecił mi użytkownik sthool, za co jestem mega wdzięczny, bo nie dość że zegarmistrz konkretny solidny to w dodatku tani(miałem coś tam do zrobienia z osią balansu, chodziłem po zegarmajstrach w mojej okolicy to słyszałem między 80-100zł, co mniej więcej było równowartością samego zegarka, a w astrze za naprawę zapłaciłem 40zł). Niestety nie zajmują się tam upiększaniem czasmomierzy(np nie polerują szkiełek, a szkoda), ale z wszelkiego rodzajami napraw można się tam śmiało wybrać. PS. nie wiem jak z wyborem pasków, obawiam się, że może być ciężko, przy okazji zweryfikuję i dam znać pozdrawiam Fish
 11. Dobra, czyli tak jak myślałem- tego gościa od zegarków i kluczy kiedyś poznałem, faktycznie się do niego wybiorę, a co do świebodzkiego to będzie ciężko- praktycznie w każdą niedzielę pracuję... Dzięki bardzo za namiary na obu, w tygodniu postaram się coś wskórać z poljotem, jak już będzie na chodzie i na ręku oczywiście się tym pochwalę!
 12. Dzięki, jak tylko naprawię będę nosić O, to się super składa, bo akurat znajomy pracuje zaraz obok astry, więc będzie miał kto mi odebrać zegarek/zegarki A czy czasami gość nie ma też "pracowni dorabiania kluczy"?
 13. Gdzieś kiedyś miałem jeszcze jednego, podobnego poljota, ale bez budzika i zewnętrznie w stanie podobnym do pokazanej rakiety-wieczorem porównam mechanizmy. @Sthool możesz polecić jakiegoś dobrego/taniego zegarmajstra, któremu chce się bawić ruskami na terenie Wrocławia?
 14. No Sława faktycznie po bokach ma popsutą tarczę, zobaczymy, z nią się jakoś bardzo nie pali. W pierwszej kolejności Poljot! Dzięki za rady co do Rakietki, chwilowe nadzieje wiązałem z nią jak, po zdjęciu paska zobaczyłem między uszami "au 10k", ale sam się szybko wyprowadziłem z jakichkolwiek nadziei:)
 15. Witam wszystkich rusko-zakręconych! Wygląda na to, że i mi się udało "wejść" do klubu posiadaczy, co prawda nie kupiłem, a dostałem takie 3 zegarki: 1. Poljot z budzikiem, w bardzo ładnym stanie, budzik działa, niestety coś blokuje mechanizm, bo odpala tylko ze zdjętym dekielkiem. 2. Sława z podwójnym datownikiem, w pełni sprawna- nawet jako tako trzyma czas, ale wypadałoby ją trochę wyczyścić i wymienić szkiełko. 3. Pozłacana Rakieta w stanie bardzo słabym, z urwaną koronką, więc nawet nie wiem czy na chodzie. Wydaję mi się że Poljot po uruchomieniu będzie często gościł na moim nadgarstku, ze Sławą zobaczymy-jakoś nie lubuję się w kostkach, no a w Rakietę chyba nie będę inwestował.... Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.