Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

klip

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szkocja
 • Hobby
  Sci-fi, chodzenie po gorach, polityka (wiem masochizm)
 1. Na poprawę humoru przymierzałem ostatnio kilka 'garniturowych' Hamiltonow. Chciałem coś na jasnej tarczy, więc w ruch poszły białe i srebrne jazzmastery. Najśmieszniejsze jest to, że najbardziej spodobał mi się Hamilton intramatic (42mm) o czarnej tarczy i na pasku. Nie ruszał mnie wcale na zdjęciach, ani na tych nadgarstkowych, ale na żywo wiele zyskuje i w porównaniu z serią jazzmaster czy viematic wygrywa. Wygląda też ciekawie z profilu. Wskakuje na miejsce faworyta do następnego zakupu, pewnie wersja 38mm i srebrny, ale czarny ciągle kusi. http://www.jurawatches.co.uk/blogs/watch-news/6155940-new-hamilton-intra-matic-pays-tribute-to-the-past Sportowo - Chronoris z zielonym elementami, dla mnie przekomplikowany, nie lubię zbyt wielu elementów na tarczy. Tu znowu zaskoczył rozmiar, teoretycznie za duzy na mój nadgarstek, ale wizualnie się mieści, choc może wyglądał nieco śmiesznie ze względu na grubość. Ale nie rusza mnie za specjalnie, ta zieleń jest raczej ciemna i gdzieś giniew tym zegarku. Bardziej podobał mi się ten z pomarańczowym elementem, ale nie mieli.
 2. 'Pakt Ribbentrop-Beck' Zychowicza. Wydane przez Rebis Można znaleźć taniej gdzie indziej. Czyli zdrowa lekcja Realpolitik. Miejscami denerwująca, szczególnie gdy opisuje, że nawet Brytyjczycy byli zaskoczeni zgodą Becka na sojusz. Oni by takiej lekkomyślności nie popełnili. Denerwująca, bo przez jedną taką decyzję życie straciły miliony.
 3. Witam, chciałem zgłosić akces do klubu, bo od kilku dni cieszy mnie Oscar Peterson. Zresztą ta sama sztuka, której zdjęcia zamieszczał tu prawie dwa lata temu carlito. Nic się nie zmieniła .
 4. Cameron nie nosi, bo mówi, że nie lubi biżuterii. Ale i tak jakiś tabloid zarzucił mu, że jest 'posh' (znaczy snob) i że brak pierścionka i zegarka to własnie wyznacznik przynależnosci do wyższych sfer .
 5. Przepraszam, jeśli to pytanie wydało się nieodpowiednie, ale to jednak zegarek, choć z tragiczną historią. Zastanawiam się czy przetrwał.
 6. Skoro mowa o prezydentach. Czy wiadomo co się stało po katastrofie z zegarkiem śp. Lecha Kaczyńskiego?
 7. Witam, nie wiem czy elegancko, należałoby spytać kogoś, kto się zna na protokole dyplomatycznym. Jak na obecnego prezydenta, to nie jest źle. A to że w biedniejszych krajach noszą droższe zegarki, to coś normalnego. Im biedniejszy kraj, tym większa chęć pokazania bogactwa czy lepszego statusu. Zresztą, jakby spytać rosyjskich czy ukraińskich wyborców, to podejrzewam, że by nawet tego oczekiwali. Skrajny przykład to Korea pn i import szwajcarskich zegarków. Inna sprawa, że jakoś trudno mi uwierzyć, że Putin czy Janukowycz zegarki kupują. Podejrzewam, że dostają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.