Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nitrox3

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

About nitrox3

 • Birthday 08/14/1983

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Olsztyn
 • Hobby
  podróże, nurkowanie, film, muzyka, rower i zegarki

Recent Profile Visitors

105 profile views
 1. A to mój towarzysz porannych treningów, polecam.
 2. Moje nowe znalezisko. Jest tu ktoś może bardziej zorientowany w temacie tych zegarków?
 3. A oto mój nowy nabytek! Niby nic a cieszy w sumie tak wiele za tak niewiele.. macie jakieś spostrzeżenia co do dłuższego użytkowania tego maluszka?? Czy ktoś może coś doradzić w kwestii wymiany w nim szkła na takie z AR?
 4. Na bransolecie wygląda najlepiej, jednak na okres letni musiałem zrezygnować bo przy jeździe na rowerze a jest to mój główny środek transportu:) nadgarstek chce mi urwać! Te polskie dziurawe drogi! Do tego dochodzi częste moczenie etc i stwierdziłem że guma waniliowa to jest to! foto nadgarstka dziś lub jutro wieczorem.
 5. Witam! Postanowiłem podzielić się moimi spostrzeżeniami dotyczącymi gumeczki BC do V-Wolfa. Po dłuuugich poszukiwaniach (zacząłem reaserch zanim zakupiłem zegarek:) przeczytaniu wszystkiego co możliwe, odrzuceniu Isofrane - cena, Hirsch Carbon/Extreme - cena, odrzuceniu mnóstwa pasków kauczukowych zdecydowałem się właśnie na pasek Bonetto Cinturini model 316. Zalety: +kauczuk (syntetyczny), +zwężanie 24/22, +możliwość noszenia obustronnego, +zapach waniliowy, Wady: -dość krótki (jak dla mnie - mam 20cm w nadgarstku i zapinam pasek na przedostatnią dziurkę - na skafander założyć się nie da), -brak teleskopów w zestawie - przy tej cenie jest w sumie ok:) To wszystko moje subiektywne spostrzeżenia po zaledwie 4 godzinach użytkowania:) Idealnym paskiem jak dla mnie jest Isofrane (wzór, kauczuk naturalny, przedłużenie paska na skafander, zapach etc) - jednak cena blisko 100$za podstawową opcję jest dla mnie za wysoka. Zresztą pasek za 100$ w zegarku za 150$ trochę trąci przerostem formy nad treścią zamówię Isofrane jak dorobię się jakiejś pięknej OMEGI np. POLPROF:D:P zresztą tam chyba jest już Isofrane jako OEM. Powiedzcie co myślicie o tej gumce?
 6. Olsztyn jezioro Żbik. Niestety aparat to tylko taki idiota do 10m. Obudowa do nikonka d90 kosztuje....tyle co legend diver;) tak więc narazie odpuszczam lustro pod wodą.
 7. V-Wolf w automacie - nice, a tu moja mała sesja podwodna.. Co prawda głębokość nie poraża bo max 2m ale środowisko zobowiązuje!
 8. Witam! oto mój pierwszy upolowany i na pewno nie ostatni! No kwarc... ale jaki!!!
 9. mid od middle size - średni rozmiar - tj. chyba 40mm szer. koperty
 10. Dzięki bardzo, rzeczywiście zegar zrobił na mnie duuuże wrażenie. Jest naprawdę świetnie wykonany. Myślę że za tydzień zamieszczę jakieś fotki z podwody. Wreszcie zrobimy użytek z bezela:P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.