Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pixa_ns

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

95 profile views
 1. mówisz o tytanie? pytałem w Krk to ogólnie dla nowych klientów marne szanse. Oficjalnie nie dostałem odmowy, ale ogólnie powiedzieli żeby zbytnio się nie nastawiać. Po prostu rzadko dostają pewne modele zegarków i ten YM się do nich zalicza.
 2. promka była do 8 września. Być może jak pytałeś osobiście to rabat "wchodził". Natomiast na stronie jasno było napisane, że nie dotyczy Cartiera.
 3. jak dla mnie zbyt mały kontrast między tarczą a resztą.
 4. Może tak być, że faktycznie się nie odezwą. Natomiast jeśli zapisywałeś się na Daytonę w GK to jak rozmawiałem z nimi to wprost dali do zrozumienia, że bez długiej historii zakupowej/ bycia stałym klientem nie mam co się łudzić na ten zapis, bo jak sami przyznali ostatni zapis na Daytonę mieli chyba w 2017 także te 5 lat to by się zgadzało przynajmniej w Krakowie. Sami zasugerowali, żebym na coś innego się wpisał a tamten zegarek to może kiedyś jak będzie bardziej dostępny.
 5. rozumiem, że zapisywałeś się w marcu? Jeśli tak to dobre tempo mają... a swoją drogą dobrze, że chociaż informują.
 6. Myślę, że miał na myśli miesiąc w pln. Nie sądze żeby była to kwota w EUR chyba, że mówimy o jakiś top restauracjach, ale to wtedy raczej z napiwkami które w takich lokalach mogą być sowite.
 7. jeśli masz na myśli 1908 to tak były zapisy w marcu, ale "podobno" do salonów ma trafić na jesień. Co do Yachtmastera bliżej nieokreślony czas, chociaż już widziałem ofertę na chrono z USA z ceną na zapytanie.
 8. Jak to jeden określił z " bardzo zaufanego źródła"🤣
 9. Prawdopodobnie w okolicach października ma być w sprzedaży ( info z jakiegoś kanału na yt). Druga według mnie ciekawa nowość to Yachmaster w tytanie podobno ma być mocno ograniczona produkcja i to na kilku filmach o tym mówiono także tutaj cena może być znacznie powyżej retail.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.