Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kosows

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków i okolice
 1. kosows

  MR-G G2000ht

  Co gorsza Casio samo przyznaje że bluetooth jest dla nich tymczasowym rozwiązaniem, zresztą patrząc na to jak są wspierane obecne modele G-Shock z bluettoth to za kilka lat taka funkcja jest bezużyteczna. Myślałem że zegarki właśnie szczególnie G-Shock powinny mieć dłuższe życie niż telefon
 2. kosows

  Hardlex

  Ja mam hardlex w kilku moich zegarkach i z doświadczenia mogę powiedzieć że da się porysować te szkła, ale są berdziej odporne od mineralnych. Nie zbierają rys tak szybko i nie matowieją, natomiast da się je zarysować o coś dość twardego np. szkło metal itp.
 3. mnie ciekawi jak uzyskać taki czarny kolor w tym grawerze
 4. Tego też nie wiem Czytałem na jakimś innym forum ze kwarce GS tez wysyłają do Japonii ale nie jest to zweryfikowane. Nie wiesz jak jest?
 5. Ale np. Astrona i Spring Drive zawszę wysyłają z PL do Japoni Raphael1215- Jak dla wielu jakimś ponurym żartem dla mnie jest że jest kolejny raz wciskają Ci bubla. Na co oni liczą że nie zauważysz? Znam osobiście wiele przypadków że coś było nie tak z zegarkiem, a nawet w dużo niższej półce cenowej klient miał do wyboru naprawę, lub wymianę na model wybrany przez siebie indywidualnie.
 6. Szukam zakładu lub osoby która podjęła by się polerowania zegarka ze zdjęcia. Zegarek nie jest bardzo wartościowy ale bardzo go lubię i chciałbym żeby oryginalna struktura szlifów nie ulega zmianie. Tam gdzie są szczotkowania żeby tak zostało a tam gdzie jest polerka żeby została polerka. Niestety zegarek ma wiele płaszczyzn i chyba nie będzie to łatwe. Doradzicie gdzie (na miejscu w Krakowie) lub wysyłkowo można to zrobić?
 7. Ja sprzedaje Seiko na odzień (raczej te tańsze modele) i naprawdę rzadko który jest w 100% bez uchybień typu paproch, niedomalowana tarcza, ubytek jakiegoś zdobienia itp. Trzeba mieć świadomość że nie zawsze wszystko jest idealne. Cena z czegoś wynika. Piszę to przy całym moim zachwycie nad Seiko.
 8. Właściwa postawa. A serwis no cóż to po prostu nie przystoi produktom które pozycjonują się na rynku tak jak Omega.
 9. Mnie dziwi że dzwonili do Ciebie z takim pytaniem. Powinni zadzwonić z informacja że zegarek zostanie dłużej w serwisie ze względu na pełny serwis który muszą wykonać ponieważ testy wykazały nieprawidłowości. A tak to wyszło że nie chce im się robić pełnego serwisu, więc stwierdzili "zobaczymy może klient ma to gdzieś" zadzwonimy zapytamy może jakiś ignorant. Co do rękojmi dotyczy ona sprzedawcy jeśli zegarek był kupiony w PL a Omega nie ma z rękojmią nic wspólnego. Rękojmia to Twoje prawo obowiązujące SPRZEDAWCE a nie producenta. Omega w przypadku rękojmi może co najwyżej wydać opinie czy według nich zegarek jest sprawny, uszkodzony, niesprawny itp.
 10. kosows

  GW-9400 Rangeman

  ja żałuje że nie ma wersji Orange Rescue
 11. kosows

  Gadżety G-Shock

  Niestety nie mam lepszych zdjęć. Tobra jakby na trening, można zaciągnąć sznurki i robi się jakby lekki plecak.
 12. kosows

  Gadżety G-Shock

  Oficjalna dystrybucja Zibi, były/są dodawane do G-Shocka.
 13. kosows

  Gadżety G-Shock

  Owszem pojawia się tylko trzeba wiedzieć gdzie i co. Grudniowy worek/torba G-Shock.
 14. kosows

  GWG 1000 MUDMASTER

  Zgadłeś! GWG-1000GB-1AER - prawdopodobnie u nas jeszcze w grudniu. Czarny ze złotymi akcentami. GWG-1000RD-4AER - najwcześniej w marcu. Czerwony pasek brzydki moim zdaniem.
 15. kosows

  GWG 1000 MUDMASTER

  hej mam info że już wkrótce pojawią się nowe kolory
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.