Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

konrad white

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Nie, nie zadziało się nic.To model, który chyba nie posiada tego ficzera. Z tego co udało mi się znaleźć w instrukcji on-line, można zresetować tylko położenie sekundnika chronografu.
 2. Wykonałem opisaną procedurę, ale zegarek dźwięku nie wydał.
 3. Dziękuję za podpowiedzi. Citizen skreślam bezpowrotnie, a to przez fakt, że nie chcę mieć do czynienia z serwisem Anyro. Seiko kusi.
 4. Cześć Załogo. Niestety mój Citizen CA0200-54E po 5 latach zaczął się zatrzymywać, a w opinii serwisu Anyro mechanizm wymaga wymiany z powodu mechanicznego uszkodzenia, co mnie zaskakuje, bo zegarek był traktowany ostrożnie i nie rzucałem nim z wysokości. Miałem z tym modelem problemy już kilka miesięcy po zakupie stąd żegnam się z tą marką i ich podejściem do klienta. Co ciekawe tańsze zegarki mniej topowych marek były trwalsze niż ten. Zamiast wydawać kasę na wymianę mechanizmu wolę dołożyć i kupić jakiś Seiko lub inny, może być kwarc lub mechanik. Zależy mi na szafirowym szkiełku i lekkiej kopercie (tytan). Będę wdzięczny za Wasze sugestie. Budżet w granicach 1000-1500 zł. Może kiedyś będzie mnie stać na Sinn U1;)
 5. Obecnie mimo 8 sztukowej kolekcji piór poszukuję czegoś co sprawdzi się w błyskawicznych zastosowaniach, ponadto nie będzie wymagało częstego uzupełniania atramentem i zapesni mi cienką kreskę. Capless prowadzi w rankingu.
 6. Podłączam się pod pytanie, ponieważ rozważam zakup ww. modelu lub VP. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
 7. Szukam chętnych do biegania po Starym Gaju w Lublinie.
 8. Dziękuję. Intryguje mnie jeszcze stalówka?
 9. W kieszeni noszę Kaweco Al Sport.
 10. Bardzo dobry wybór, sam zamierzam kupić H92, tylko dumam nad wyborem rozmiaru i typu stalówki.
 11. I takie to człowiek ma dylematy: kupować TWSBI 580AL czy poczekać i dozbierać do Pilota Heritage 92...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.