Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MHAEM

Użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Globe
 • Hobby
  Strzelectwo, Zegarki, Numizmatyka, Muzyka, Antyki i inne...

Recent Profile Visitors

481 profile views
 1. MHAEM

  Perfumy

  To może być bluszcz:)
 2. MHAEM

  Perfumy

  Gdzie tworzyłeś? Mo61 czy Polasense? Czy gdzieś indziej? Mam 4 z mo i jestem zadowolony, kusi mnie spróbować gdzieś indziej:) W kwestii GF to dla mnie jest to zapach tak mocno sentymentalny, że trudno mi go opisać inaczej niż mega klasyk:)
 3. MHAEM

  Perfumy

  Ale na Notino to „normalka”, często tak jest, że jak wejdziesz przez ceneo to masz kilkanaście złotych różnicy na cenie:)
 4. Bruckladdich taki turkusowy też jest warty uwagi:)
 5. W dobrym budżecie roe&co polecam, fajna łycha, ładna butla, bardzo pijalna- butla na 2os wychodzi idealnie:) Port jest doskonała!
 6. MHAEM

  Perfumy

  W klimacie klasyka 212 to Santal Wood Montale, bardziej zielony, ziołowy jest XIX March Terenzi
 7. MHAEM

  Perfumy

  Notino nie sprzedaje podrób, opinie, że zapachy są złe ( z mojego doświadczenia) są w dużej mierze od osób, które kupują markowy flakon raz na 5-6lat przykład Chanel Mademoiselle, gdzie znajoma robiła aferę, że jej pachną inaczej a miała flakon z 2012 roku… zdarzają się wpadki ale to kwestia wady produktu- od tego jest reklamacja. Kupiłem tam dziesiątki flaszek i nigdy nie miałem problemu.
 8. MHAEM

  Perfumy

  A&F o lepszych parametrach to Foconero od T.Terenzi, w klimacie Pure Havane- Red Tobacco Mancera polecam.
 9. MHAEM

  Perfumy

  W kwestii parametrów to Terre I.V trzyma bdb poziom, projektują całkiem nieźle 5-6h, na skórze siedzą dobre 10-12h ale ja akurat nie oszczędzam na aplikacji;) może to jest przyczyną.
 10. MHAEM

  Perfumy

  Mogę polecić Terre Intense Vetiver, nie ma w nim mydła z PKP, imo bardzo idzie w kierunku Nishane ale nie jest tak skoncentrowany i nie kosztuje 8-9pln z ml tylko 2,3-2,5:) jest to mój faworyt, do tego stopnia, że pierwszy raz kupiłem flakon na zapas z pierwszego wypustu.
 11. MHAEM

  Perfumy

  Miałem dwa sample po 2ml, poluję na flakon z ubytkiem, najlepiej 20-30ml/50, nie wiem, czy zużyję więcej ale po kilku próbach, doszedłem do wniosku, że muszę go mieć:) i ostatnio chodzi za mną Diptyque Tempo jeszcze ale to nie pora na te zapachy, plus muszę zredukować kilka flaszek jeszcze poza tymi ze straganu
 12. MHAEM

  Perfumy

  odpakowałem dzisiaj Colognise, użyłem globalnie i zobaczymy, na razie po kilku h imo jest lepiej niż wersja z szafranem, w której drażniła mnie nuta "kurzu" :D, jak w 80% świeżych zapachów, które ostatnio wychodzą :), ten strzał w ciemno akurat był udany, niemniej sprzedaży nie wykluczam, zobaczę za 2-3 globale btw, nie wiem jaka była cena na makeup ale moja z wymiany nie była zła
 13. MHAEM

  Perfumy

  Z niszą w wielu aspektach jest tak samo jak z homarami w zegarach- imo. Jak ktoś patrzy na to tylko względami powierzchownymi, to fakt, ze pachniesz aventusem czy cdni będzie mial w sumie ten sam skutek, w zegarkach świadomość marki robi robotę sama w sobie ale w zapachach, dla niewtajemniczonych i 90% odbiorców nie ma różnicy... mam kilka fajnych zegarków, ale nie jest to poziom, który udało mi się osiągnąć w perfumach, gdzie testując kilkadziesiąt niszowych zapachow i setki z mainstreamu doszedłem do wniosku, że spory % niszy to ulepszony mainstream albo coś, co naprawdę trudno zakwalifikować w ramy noszalnosci dla przeciętnego śmiertelnika nie ujmując jakości, kunsztowi i pr’owej oprawie.
 14. MHAEM

  Perfumy

  Ostatnio jak robiłem przegląd polki na fragrze i stanu swojej szuflady wstydu, to się okazało, ze przez ostatnie mniej więcej 6-7 miesięcy przerzuciłem 27 flakonow, z czego 5 zostało na stałe a na 22 poszły w obieg- prezenty, wymiany, sprzedaż itd... to było fajne dopoki nie pojawiły się grupy i fora... teraz ten fan zaczyna być chorobą...😅
 15. MHAEM

  Perfumy

  Spróbuj Versace Oud Noire, tu akurat się nomenklatura zgadza;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.