Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TylerVega

Użytkownik
 • Content Count

  435
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,220 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,071 profile views
 1. A co w Pamie było nie tak jeśli mógłbyś przybliżyć?
 2. Witam, poszukuje jak w temacie w jak najlepszym stanie. dzieki
 3. Pasek swietny- a skad jeśli można spytać?
 4. Takie Tudory ostatnio mierzyłem. Jakby cygan miał srebrne pushery byłby w mojej opinii dużo przyjemniejszy a tak to BB wygrywa ten pojedynek
 5. Ja dziś miałem umówione spotkanie w galerii krakowskiej. Bardzo miła obsługa. Przyjęto ode mnie deklaracje na to czym byłem zainteresowany. Pani potwierdziła iż wszystkie umówione spotkania się odbywają zgodnie z planem. Jutro są podobno ostatnie. W Krakowie nie mozna się przyczepić do obsługi Kruka- w mojej opinii oczywiście.
 6. Koledzy ktoś ma doświadczenie jak to jest w galerii krakowskiej? Jestem umówiony na spotkanie w poniedziałek, grzecznie czekam i tak się zastanawiam czy jest tak jak wspominała mi miła Pani ze będzie można zapisać się wyłącznie na umawianych spotkaniach czy jednak przyjmowali z ulicy i listy pozamykane?
 7. To już są rozbieżne informacje😀 zycie nie rozpieszcza😀
 8. W galerii krakowskiej trzeba się umówić na spotkanie na którym zostanie sformalizowana chęć zapisania się😀 ciekawe jak w innych miejscach?
 9. Niespodziewany prezent od żony😀 także ten- pasuje idealnie i tego się trzymam😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.