Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wiktor1972

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Warszawa. Mam 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu w tym zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi oraz dużymi Skarbu Państwa np. uczelnie wyższe. Interesuje mnie kierowanie i gospodarowanie administracją i nieruchomościami.
 2. Wiktor1972

  Buty

  Ecco są ok. Clarks już trochę mniej bo nie nadążają za modą. Od jakiegoś roku, dwóch polskie firmy Ryłko i Gino Rossi zaczęły nadążać za trendami mody a może trochę je nawet kreować. Ale w związku z tym, że zaczęły się lepiej sprzedawać zaczęto ich więcej produkować - spadła jakość i wzrosła cena (bo się sprzedają to można zyski podkręcić) - szczególnie Gino Rossi. Te ostatnie to już poziom Ecco - jednak w nich czuję się najlepiej...
 3. VW Touran z silnikiem 1,2 TSI rocznik 2012. Na trasie z tempomatem spala toto poniżej 6 litrów benzyny na 100 km. W mieście jest już gorzej - 10 litrów.
 4. Czyszcze, czyszcze i zabezpieczam ... wyglądlby raczej o wiele gorzej gdybym tego nie robił. Swoją droga jaka gumą pasowalaby do tego zegarka ? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
 5. Mam pasek Pattini od 6 miesięcy. Użytkuję intensywnie z Eterną - latem w upałach. Pasek ładnieje w oczach - zrobił się miękki, żadnych pęknięć - od wewnętrznej strony pomarszczył się ale z licowej jest OK. Jedynie szlufka jest zbyt luźna i lekko wytarta - tak jakby była wykonana z innej skóry ... ... pare zdjęć używanego:
 6. W Białymstoku dzisiaj było 14 stopni, a przez wiatr to odczuwalna temperatura była ok. 10 st.Sorry za off..
 7. Wyprzedają, wyprzedają. Ceny są prawie jak od producenta. W Warszawie w CH Klif powoli, powoli Etern ubywa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.