Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomaszp

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Trochę offtopic. Patrzę na nowe iPhone 12, które mają wszędzie wbudowane dodatkowe magnesy (pod marką Magsafe). Na tyle telefonu jak i na nowych pokrowcach. Jak bardzo dużym zagrożeniem jest to dla naszych mechanizmów?
 2. Po roku codziennego noszenia, nadal trzyma rewelacyjnie czas. Średnia +1.2 sekundy z 33 dni.
 3. W UK mają dobre ceny plus GBP stoi stosunkowo nisko. Sprawdź takie sklepy jak Goldsmiths.co.uk czy watches of switzerland. Jeżeli znasz kogoś kto czasem lata to można się umówić żeby Ci przywieźli. Jak byś się wybrał do Zurichu , to tam masz dobry wybór. Plus powinieneś dostać zwrot VATu ponieważ Szwajcaria jest poza UE a ty eksportujesz swoje zakupy.
 4. Dziękuję za odpowiedź. Zapomniałem wspomnieć, że za gumą nie przepadam.
 5. Witam, Posiadam taki to oto zegarek Alpina Diver 300M. Kupiony i użytkowany od początku na branzolecie. Jest to mój jedyny zegarek, który noszę na co dzień. Chciałbym zakupić dodatkowe paski, no i tutaj zwraca się do Was z prośbą o podzielenie się pomysłami jakie wzory, kolory i tekstury by do niego pasowały. Styl odzieży jaki noszę na co dzień to smart casual, czyli jeans, spodnie chinos (również kolorowe), koszula i brązowe lub czarne buty połączone że sportową marynarką. W weekendy wskakuję w coś luźniejszego połączonego z butami typu boat czy trampkami. Na specjalne okazję założę garnitur. Jestem otwarty na ciemną i na jasną skórę, paski typu Nato, jak również stalowy „mesh”. Może zakupię parę różnych modeli. Raczej lepsza jakość aczkolwiek nie orientuję się ile za taką przyjemność należy zapłacić. Lubię kupować Polskie produkty i tym samym wspierać rodzimy biznes. Obwód nadgarstka to 19.5 cm. Pozdrawiam, Tomasz
 6. Dziękuję. Będzie miał okazję popływać, aczkolwiek dopiero za kilka miesięcy.
 7. Po wielu miesiącach czytania forum, przeglądaniu, przymierzaniu i namysłach, nabyłem swój pierwszy Swiss automat. Po miesiącu noszenia jestem bardzo zadowolony i przekonany, że dokonałem właściwego wyboru. Zegareczek to Alpina Extreme Diver 300m. Na zdjęciu w Szwajcarskim Alpach. Serdecznie pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.