Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

maclaren

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

83 profile views
 1. Może ktoś wie, jaki jest przybliżony czas oczekiwania na Oyster Perpetual 41.
 2. maclaren

  Formuła1

  Również uważam, że to klasyczny incydent wyścigowy, twierdzenie Red Bula, że tam się nie powinno wyprzedzać zakrawa na śmieszność. Niech wystąpią w tym zakręcie o ustawienie znaku zakaz wyprzedzania i ograniczenie do 120km/h. Luis pokazał, że ma to w d... i z premedytacją wyprzedził Leclerca w tym samym zakręcie.
 3. Na to jest jedyny sposób, nie kupować i proceder umrze śmiercią naturalną. Z drugiej strony trzeba mieć nieźle nawalone pod kopułą, żeby kupić Hulka za 67tyś.
 4. Proponuję udać się na próbę po zwrot zaliczki. Ciekawe jaka będzie reakcja ?.
 5. Tak, czy inaczej, "Czarny Łabędź "zagościł na na dobre. Ciekawe jak mocno wydrenuje kieszenie, oczywiście nie wszystkim, nielicznym napełni. Niezwykle ciekawy czas przed nami.
 6. W czasie kryzysu nie ważne jakiego masz Roleksa, jaki obraz na ścianie, tylko ile masz w portfelu..gotówki, inni mówią na to płynność finansowa. Tak było, jest i będzie.
 7. Nie wiem, czy super, ale zła nie jest. https://www.apart.pl/zegarki/zenith/chronomaster/5317
 8. To daj znać jak zapadnie decyzja. Ciekawi mnie to. Z obserwacji tego forum wychodzi mi, że Omega bardzo często wygrywa takie porównania. Czasami mam wrażenie, że nie dlatego, że fajniejsza, lepsza, tylko dlatego, że to Omega. A który Speedmaster, jeśli wolno zapytać? Bo jest ich kilka. Tak jest, bo niektórym wydaje się, że Omega gra w wyższej lidze.
 9. Ja mam innego rodzaju pytanie, chodzi mi o Calber 36, wiem że to od Zenitha, ale czy są z nim jakieś problemy i czy jest trudny w serwisowaniu, no i czy to prawdziwy in house
 10. Może ktoś wie jak jest z opłatami za zakupy w Liechtensteinie, chcę zakupić Orisa na chrono24 i nie wiem czy dojdą jakieś opłaty celne. Dodam, że członkami Unii Europejskiej nie są, ale mają jakąś umowę.
 11. maclaren

  Formuła1

  Żeby był ostatni musi dojechać do mety, ja obawiam się jednak, że na rozpoczęcie sezonu skasuje bolid. Z drugiej strony, ponieważ w zespole liczy się każdy cent, to może pojedzie niezwykle ostrożnie. Jeśli chodzi o faworytów, to Mercedes wydaje się poza zasięgiem, Ferrari traci 0,700 na okrążeniu, to przepaść. Reszta to uzupełnienie stawki, aby mógł się odbyć wyścig. Jako wielki fan F1. dochodzę do wniosku, że z formułą jest jak z winem Beaujolais, maksimum reklamy, minimum jakości.
 12. Rok temu wszyscy narzekali jaki to X drogi, chyba zwariowali, kto to kupi, i jak zwykle wszyscy się pomylili. Tym razem będzie tak samo, ponarzekają, że drogo a i tak kupią. W przeciwieństwie do konkurencji nie muszą dodawać jakiś badziewnych głośników, odkupować starych telefonów, nawet nie muszą dawać bezprzewodowej ładowarki, aby zachęcić do kupna. I nie tracą 20% na wartości na drugi dzień po premierze. Tak to już jest z tym jabłuszkiem, wszyscy myślą, że wreszcie zgnije, a tu nic, nie chce i nie chce.
 13. Ile kosztuje w Warszawie tytanowy implant + łącznik + korona porcelanowa ? Pytanie z gatunku, ile kosztuje samochód ?
 14. Dlaczego ten Note 8 na filmie ma różowy ekran ?, 100 giga ramu też mu nie pomoże.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.