Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Loucypher1

Użytkownik
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący
 1. Werk nie pamiętam ale wahnik faktycznie dość głośny w tym modelu
 2. Z całym szacunkiem do Longinesa, uważam że takie porównanie prezesa na dzien dzisiejszy to strzał w kolano.
 3. https://www.ethoswatches.com/the-watch-guide/nomos-ceo-uwe-ahrendt-inerview/ Wywiad taki sobie, ale ciekawe, że ich ceo porównuję Nomosa do Longinesa (półkowo).
 4. I nowe, wyzsze ceny wszystkich zegarków niestety również...
 5. Dla tych co potrafią czytać i pisać, ale czy potrafią liczyć? Ceny automatycznych Nomosów zbliżają się powoli np. do cen Moonwatcha lub Railmastera, choć technicznie oferują mniej. Niestety masz rację. Dlatego best deal to manuale Nomosa.
 6. https://www.nytimes.com/2017/11/17/fashion/watches-nomos-germany.html Starszy ale ciekawy wywiad.
 7. A ja mam taką i za nic nie mogę jej namierzyć tj ustalić roku produkcji. Szczerze mówiąc to w googlu ani na chrono drugiej takiej nie znalazłem. Może ktoś z koleżenstwa podpowie co to za cudo?
 8. Ja się szykuje do kupna ale martwi mnie to że jednak dużo osób sprzedaje moony (choć potem tęskni) . Czy to nie jest tak że moon jest pięknym nostalgicznym marzeniem które jak się zrealizuje okazuje się być nie takie fajne? To co ktoś napisał, że na zdjęciach top of the top ale potem na nadgarstku i w codzienności...
 9. A gdybyś miał wybrać jednego z tych dwóch? I jak oceniasz porównanie jakości?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.