Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

nekja

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by nekja

 1. Dotarł trzeba przyznać że jest bardzo porządnie wykonany, nadruk na tarczy, indeksy, kolor (niebieski) świetny! co do zdjęć to ja wiem czy przekłamują? zegarek jest nieco grubaśny nie ma co się oszukiwać..
 2. kurczaki zaczynam się zastanawiać czy niebieski był dobrym wyborem.. bo ten grafit naprawdę wygląda zacnie
 3. mam ale nie pokażę, no Marcin, tak się nie robi! Zapraszam do wawy tu dziś piękne słonko, wypijesz kawkę zrobimy foty..
 4. no wyglądają świetnie, myślę że grafit może być czarnym koniem w tej konkurencji
 5. Chyba rzeczywiście niebieski powinien być ciemniejszy, przydała by się fotka zrobiona w słoneczny dzień, ale to chyba nie prędko.. a jak dekiel?
 6. nekja

  TUDOR

 7. chyba Panowie przesadzacie z tym marudzeniem.. myślę że jeśli Pattini byłby w stanie zrobić takie paski za 50% ceny to Marcin by coś o tym wiedział..
 8. Oj jaram się tym niebieskim Wam powiem A wracając do pasków to rozumiem że stanęło na tym, że przeszycia będą w kolorze skóry i w poprzek (czyli wzdłuż teleskopów)? bo ja bym nie miał nic przeciwko takiemu szyciu jak na renderze..
 9. początek listopada to już tuż, tuż - git! a porównanie z tym Nomosem to tak na oko, czy można to traktować dosłownie?
 10. z tego co pamiętam to czerwona kosztuje 400 zł, ale pozostaje jeszcze koronka..
 11. To jeśli mnie oko nie myli Omega de ville? na bardzo fajnym pasku. Mówi się że Allenowi wychodzi ostatnio co drugi film i ten trzeba przyznać mu wyszedł. Oczywiście jeśli ktoś nie kocha Allena, to po tym filmie zdania nie zmieni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.