Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PiEm72

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    22
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About PiEm72

  • Birthday 02/18/1922

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Żoliborz
  1. Dziś kupiony, nieco stuningowany bo jeszcze przed spa u Pana Jana.
  2. Na Kole dziś nic ciekawego nie wypatrzyłem. Rakiety idą w górę. Kto lobbował?
  3. Obawiam się że nie jest to rozwiązanie problemu, gdyż wskazówki będą źle będą wskazywały czas ( np. pełną godzinę ). Przerabiałem temat w moim Błoniu, gdzie tarcza jest "przesunięta" o kilka stopni.
  4. Witam, z przykrością przyznaję; osiągnęliśmy dno. Jak zachęcić, zainteresować forumowiczki i forumowiczów po czymś takim? Są tematy, które powinny być rozstrzygane na innych płaszczyznach. Pozdrawiam Państwa.
  5. Mój pierwszy radziecki. Skusił mnie, choć zbieram Błonia. Poproszę Was o kilka słów żebym wiedział coś o tym modelu.
  6. Choć to nie alledrogo a tablica ; http://tablica.pl/moda/zegarki/?q=blonex ...
  7. Błonie z eksportową tarczą ... http://allegro.pl/polski-zegarek-blonie-i3771018324.html
  8. Koperta oryginalna, tarcza też. Gdzie jest haczyk?
  9. PiEm72

    GERLACH

    Witam, kolega jest bardzo skromny, co nie przeszkadza w fajnym foceniu. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.