Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

seeby

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  758
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk
 • Hobby
  Lapki ;)

Recent Profile Visitors

1,135 profile views
 1. Panowie z jakich modeli pasek pasuje do GBD-800? Wiem, że z GBA, a czy jeszcze z innych? Może ma ktoś po taniości odsprzedać?
 2. Czyli jednak się regulamin zmienił, bo kilka miesięcy temu wystawiałem i po 3 ogłoszenia na bazarku i nikt się nie czepiał. Teraz wstawiłem dwa i od razu jakieś punkty karne dostałem ☹️
 3. Żeby wystawiać więcej niż jedno ogłoszenie na bazarku trzeba wykupić jakąś premkę? Teraz wszystkie oferty trzeba zamieszczać w jednym ogłoszeniu?
 4. A właśnie jak byk u góry napisałem, za tą flaszkę odzyskać, a nie tą flaszkę odzyskać 😉
 5. Witam, znalazłem w szufladzie po dziadku... taki suchar 😁 Tak na serio brat mówi, że 30 lat temu kupił trzy takie złomy za flaszkę, Doxę, Zenita i coś tam jeszcze. Wiem, że tu się zegarków nie wycenia, a takich złomów już w ogóle, ale czy dałoby się chociaż za tą flaszkę odzyskać? Pozdrawiam. Galeria zdjęć na aukcje
 6. Siemka. Jest tu jakiś zboczyniec chętny na TheG, który zapłaci mi za niego gigantyczny piniondz? 🤑
 7. @clusca testowałem, nie działa. Ale być może problem tkwi w TheG. bo gdy klikam na ręczną synchronizację, to nie ma piknięcia, nawet jak przytrzymuje kilka sekund.
 8. No szkoda, ale była okazja za kilka złotych, więc się napaliłem Najwyżej wyląduje na bazarku z opcją wymiany na coś z działającym radyjkiem. Dzięki za pomoc.
 9. Kurcze, szybko poszło. Kilka minut pod lampką led i już zaskoczył. Kilkadziesiąt minut i już jest na M. Pytanie teraz, ten TheG łapie radio z Berlina?
 10. Siemka, pytanko mam. GW-5600J rozładowany do zera, a słońca ani widu, ani słychu. Czym to naładować? Ile trwa ładowanie do minimum, żeby odpalił? Jaki tam akumulator siedzi w razie wymiany? Z góry dzięki za pomoc.
 11. Panowie, szpara pomiędzy paskiem, a bezelem to wynik zużycia paska czy teleskopu?
 12. Jeszcze o spadku po dziadku zapomniałeś, tego też jest masa i zawsze pytają "jednopościarze"
 13. Witam, ma ktoś w rozsądnej cenie bransoletę do Vostok Amfibia "żółw", w uszach 22mm?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.