Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marceliboczar

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

marceliboczar last won the day on March 20 2014

marceliboczar had the most liked content!

Community Reputation

1 Początkujący
 1. Przez majla kontaktu brak, ale firma ma zawsze w odwodzie posłańców dobrej nowiny
 2. No i kolega spalił gościa.
 3. Moim zdaniem Porter od żywca jest dobry. Natomiast te nowe to jakaś kicha a pszeniczne to szczyty jakich mało.
 4. marceliboczar

  Perfumy

  Jak kogoś to wkurza/dziwi/śmieszy to po co włazi w temat i komentuje?
 5. Kulobambulo. Poczytaj swoje dowcipy w innym temacie. Tam dopiero "uszy więdną" . A co ja takiego napisałem? Przecież to kolegów na dwie strony komentarze są. Zainteresowania zegarkiem nie byłoby żadnego lub kurtuazyjne. A jest przestronne. Raczej nie z powodu wielce ciekawego zegarka. Niedługo i forum główne będzie jak Onet. A komentarz o tanim zainteresowaniu raczej dotyczył reakcji kolegów więc koleżanka nie powinna czuć się urażona chyba. Skoro kawałek biustonosza taki efekt przynosi to stringi....
 6. Może teraz ze stringami albo i bez... Zainteresowanie będzie. Tanie ale będzie.
 7. Zbysiu. Jeszcze nie spotkałem na tym forum Twojej wypowiedzi, która coś by wynosiła. W zasadzie, mało która nie wzbudza politowania. Weź może coś zmień w życiu, albo chociaż zastanów się zanim coś napiszesz. Kij w komentowanie moich decyzji, ale te bzdety w innych tematach..... Hehe
 8. Coś Ci się mocno pokiełbasiło. Jakie ja podpuszczanie zacząłem? O jakiej Dacii pisałem? Napisałeś coś mocno nie elegancko do innego użytkownika, a ja Ci zwróciłem uwagę. Ossochozzii?
 9. Mikołaju, to nie nazywanie rzeczy po imieniu a raczej brak zdolności do debaty. A co do żony... jeśli ktoś obcy na twojej dokonywał czynności o których pisałem, porównywanie do auta miałoby sens. Ale chyba tak nie jest?
 10. To się nazywa dyskusja na poziomie .... Ja mam negatywne podejście do używek ze względów higienicznych. Brzydzi mnie to, że ktoś kichał, smarkał, bąki puszczał etc.
 11. Prawda jest taka ze pewnie z 90% rudej spożywana jest z colą. Niestety. Poza JWRL każda markowa smakuje lepiej bez. Ps Koledzy tapatalkowcy - usuńcie prosze te dopiski bo to malo interesujace z czego wysłaliście post, przy krotkich wpisach większość tresci to ta informacja, a poza tym , przynajmnie u mnie widze przy tych dopiskach masę krzaczków.
 12. marceliboczar

  Perfumy

  Invictus. Naorawdę fajny świeżak.
 13. marceliboczar

  Perfumy

  A ja mam inne zdanie. Dziś kupiłem Lalique Encre Noir. Terre Hermesa to przy tej wodzie zapach starego kapcia
 14. Jw. Niech "se" fundacja wspiera
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.