Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bart_us

Użytkownik
 • Content Count

  1,390
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by bart_us

 1. Dziękuje za podpowiedzi cos się znajdzie. Mam i korzystam z dell vostro i G3 i działają. Bardziej pytanie, które mnie nurtowało to ips vs oled. Stanie jednak na ips.
 2. A dlaczego nie Asus i dell? A jaki hp? Amd ryzen7 lub intel7?
 3. Tu spróbuje spytać. Mam zamiar kupić 13-14” laptopa. Jaki ekran polecacie ips czy oled? praca biurowa, rozrywka, do zabrania w trasę. Moje typy to Asus zenbook i dell inspiron. Reszta podzespołów wybrana. Osobiście mam tylko doświadczenie z matowymi matrycami.
 4. Czy Wam też TT przestał wyświetlać powiadomienia forum?
 5. Tak sobie siedzimy w przyjemnej temperaturze
 6. Nie miałem okazji porównywać z kindle. Zdarza się zadyszka ale po zmianie ustawień jest Ok i wolniej działa tylko przy książkach z błędami. Tak przypuszczam. Mam w domu dwa jeden chodzi z Legimi a drugi nie. Legimi daje lepsza jakość książek. Można wczytywać książki z amazona. Na plus możliwość pobierania bezpośrednio z sieci po wifi. Bateria działa 2tyg ale to muszę jeszcze potestować czy nie dluzej wydaje mi się że dluzej, czytane codziennie. Ekran Ok mi pasuje. Regulacja podświetlenia jest dobra. Na plus fizyczne klawisze moim zdaniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.