Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

chemik72

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  3789153
 1. Poproszę Burgunda. Nie wiem czy są jeszcze białe, ale też bym reflektował. Czy z rabatem czy bez
 2. Marcin można jeszcze zamawiać? Jeśli tak to które wersje? Żona namawia na burgund ale czytam, że obsuwa z tarczami.
 3. Dużo podrób jeździ stąd obawy na cle. Chcą potwierdzenie że legal. Jak jest to w paczce to im pokaż.
 4. chemik72

  Wybór pióra.

  Duża różnica w jakości? Rozumiem że złota stalówka daje tą różnicę? Bo w tym watermana ze stali nierdzewnej. System napełniania to chyba aż tak na jakość nie wpływa. Puryści pewnie uważają że bez tłoczka to nie pióro, ale widzę ze można w niektórych zamiennie to stosować z nabojami? Czy się mylę?
 5. chemik72

  Wybór pióra.

  Czuć klasę. Niecały tysiąc to jednak trochę za wiele a niestety musi być faktura. A ktoś używa może tego Watermana? Pierwszego. Lub miał okazję?
 6. chemik72

  Wybór pióra.

  Panowie (i panie) znawcy, potrzebna pomoc w doradztwie. Pióro dla żony potrzebne. Budżet do max. 550 zł brutto. Nie ma specjalnych preferencji, najlepiej żeby było brązowe stalówka rozmiar obojętny, srebrna najlepiej. Nie mam pojęcia w tym temacie zbyt dużego, które pióra w tym budżecie sa najlepsze czy też najtrwalsze. Żona jakoś dużo nie pisze, raczej dokumenty podpisuje, czasami coś w notatniku. Gdyby jakiś kolega zechciał wyrazić swoją opinię będę/będziemy wdzięczni. Coś takiego wpadło w oko: numero uno: http://www.watermansklep.pl/prod171-Pioro-wieczne-Waterman-Perspective-Szampanski-CT.html to kolorystycznie ale bardziej męskie http://www.watermansklep.pl/prod178-Pioro-wieczne-Waterman-Expert-Ciemno---Brazowy-CT.html Oczywiście nie musi być Waterman, ale powinno być dostępne w polskim sklepie (f.VAT).
 7. W taryfie celnej np. na szwajcarskie automaty.Ale ok. Co do zasady nie ma 0%.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.